Co najdete v dnešním magazínu Poločas? | SK Slavia Praha
Více

Co najdete v dnešním magazínu Poločas?

PRAHA - V magazínu Poločas na zápas s Libercem najdete velký rozhovor s nováčkem v sešívaném dresu Jiřím Bílkem. Pro třicetiletého stopera to bude druhý domácí zápas. „Fanoušci byli úžasní. Moc jsem si to užil a doufám, že si to užili i oni," říká po své první zkušenosti z Edenu Jiří Bílek.
Stoperský „parťák" Martina Latky nebyl pro rozhovor proti Liberci vybrán náhodou. Právě na severu Čech totiž Jiří Bílek strávil jedno ze svých nejpovedenějších angažmá a se Slovanem získal dokonce mistrovský titul. Svůj někdejší klub chce ale v neděli porazit. „Každý zápas chceme vyhrát," říká, ale jedním dechem dodává: „Ale přijdou i horší časy. A na ty se musíme připravit."

Na stránkách Poločasu č. 2 se můžete těšit i na obsáhlý dvojrozhovor s dvěma z hlavních tváří slávistického ženského „doublu" minulé sezony - kapitánkou týmu Blankou Pěničkovou a manažerkou Jaroslavou Rinnerovou-Poláčkovou. Ohlédneme se za přestřelkou juniorky ve Znojmě a plány do sezony poodhalí trenér Slavie U19 Martin Poustka.

Ve statistickém okénku si posvítíme na vstupy Slavie do ligových ročníků. Věděli jste, že dva úvodní zápasy sezony vyhrála Slavia naposledy před sedmi lety? A že u vůbec prvního takového vstupu do samostatné české ligy stál přesně před dvěma desetiletími trenér Miroslav Beránek?

Magazín nezapomene ani na tradiční představení soupeře a jeho největších zbraní nebo ohlédnutí za zápasem s Baníkem a prostor dostane také nejnovější akce fanoušků na sociálních sítích. Už jste narazili na hashtag #avataremkvitezství? A přidali jste se?

Magazín Poločas koupíte za cenu 20 Kč ve Fanshopu v Edenu nebo od kolportérů, kteří se pohybují před stadionem i v ochozech a na tribunách.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články