On-line s Jiřím Plíškem | SK Slavia Praha
Více

On-line s Jiřím Plíškem

Hostem čtvrtečního on-line rozhovoru na www.slavia.cz bude trenér našeho A-dorostu Jiří Plíšek. Úspěšný kouč, který byl na začátku ledna oceněn jako nejlepší trenér mládeže za rok 2002 a jehož svěřenci jsou po podzimu na prvním místě ligové tabulky, bude odpovídat od 12.15.
Hostem čtvrtečního on-line rozhovoru na www.slavia.cz bude trenér našeho A-dorostu Jiří Plíšek. Úspěšný kouč, který byl na začátku ledna oceněn jako nejlepší trenér mládeže za rok 2002 a jehož svěřenci jsou po podzimu na prvním místě ligové tabulky, bude odpovídat od 12.15. Vašim otázkám se bude věnovat nejméně hodinu.

Klikněte zde.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články