ONLINE: Slavia usiluje o první výhru na Julisce se změnami v sestavě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia usiluje o první výhru na Julisce se změnami v sestavě

PRAHA/JULISKA - Slavia hraje v rámci čtvrtého kola Gambrinus ligy na Julisce proti Dukle. Skončí první pražské derby této sezony bezbrankovou remízou, stejně jako předchozí čtyři zápasy sešívaných s Duklou? Sledujte online přenos na slavia.cz!

V utkání si svou soutěžní premiéru v dresu A týmu připisuje Petr Kolařík, který doplní ve stoperské dvojici Milana Bortela. Ondra Petrák se posunul do středové řady místo Marcela Gecova. Matúše Čonka nahradil Martin Dostál, který na levém beku nastoupil při výhře v Plzni 0:1. V útoku sešívaných bude operovat Milan Škoda. Poprvé v základní sestavě si také zahraje Vojtěch Štěpán.

Sestava Slavie proti Dukle: Černý - Nitrianský, Kolařík, Bortel, Dostál - Petrák, Zmrhal - Štěpán, Kisel, Juhar - Škoda.

Lavička náhradníků: Rakovan - Čonka, Gecov, Koreš, Hurka, Škutka, Fenin.

ONLINE PŘENOS V RÁMCI SLAVIA.CZ NAJDETE ZDE.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články