Vstupenky na zápas Slavie s Libercem | SK Slavia Praha

Vstupenky na zápas Slavie s Libercem

Už v sobotu 16. března je na programu další domácí zápas Slavie.
Od 15:40 hodin nastoupí fotbalisté Slavie Praha proti úřadujícími mistrovi Slovanu Liberec.

Pokud nemáte permanentní vstupenku, pořiďte si vstupenku na zápas se Slovanem Liberec s předstihem. Nenechávejte nákup vstupenky na poslední chvíli před začátkem zápasu!

Vstupenky jsou k dostání nejen v předprodeji na stadionu v Edenu. Vstupenky si lze zakoupit i z pohodlí domova přes internet zde na stránkách www.ticketportal.cz

Na jarní část ligy mají také fanoušci možnost zakoupit si tzv. klouzavou permanentku opravňující svého držitele ke vstupu na šest utkání Gambrinus ligy, které si fanoušek vybere.

Více o klouzavých permanentkách najdete zde

Jednorázové vstupenky na zápas s Libercem pořídíte od 160-ti korun. Uplatnit můžete tradiční slevy.

Informace pro členy Fanklubu:

Fanoušci Slavie si mohou vstupenky (permice) objednat přes sekretariát Fanklubu na e-mailu sekretariat@slavista.cz Tuto službu zajišťuje Fanklub pro členy Fanklubu i Odboru přátel zdarma.

Informace pro členy FO-OP SK Slavia Praha:

Fanoušci Slavie si mohou vstupenky (permice) objednat přes sekretariát Odboru přátel na e-mailu fo-sk-slavia@volny.cz Tuto službu zajišťuje Odbor
přátel pro všechny fanoušky už téměř padesát let.

V den zápasu:

Pokladny u vstupu číslo 4 jsou v den zápasu otevřeny od 9 hodin (o víkendu od 12 hodin).

Pokladny u vstupu číslo 2 jsou otevřeny v den zápasu hodinu a půl před začátkem utkání až do konce prvního poločasu.