FOTOGALERIE: Po osmnácti letech na Julisce | SK Slavia Praha

FOTOGALERIE: Po osmnácti letech na Julisce

Zápas Dukla – Slavia se na stadionu na Julisce odehrál naposledy 20. května 1994. Slavia tehdy udolala Duklu 3:2, když se trefili Novotný, současný trenér Dukly Kozel...

PRAHA/NA JULISCE – Zápas Dukla – Slavia se na stadionu na Julisce odehrál naposledy 20. května 1994. Slavia tehdy udolala Duklu 3:2, když se trefili Novotný, současný trenér Dukly Kozel a v 90. minutě Pěnička. Po téměř osmnácti letech se Slavia na armádní stadion vrátila, aby s Duklou uhrála nerozhodný výsledek 0:0. I na tresty bylo utkání před osmnácti lety bohatší, v roce 1994 rozdal rozhodčí celkem tři červené karty, v pondělním zápase 21. kola Gambrinus ligy ani jednu.

Prohlédněte si zápas ligového ročníku 2011/2012 objektivem klubového fotografa Martina Malého.