Informace pro fanoušky Slavie k zápasu s Duklou na Julisce | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky Slavie k zápasu s Duklou na Julisce

V pondělí 19. března od 17 hodin budou fotbalisté Slavie bojovat o ligové body na stadionu na Julisce s Duklou. Přinášíme vám organizační informace, které vydal pořadatel...

PRAHA/EDEN - V pondělí 19. března od 17 hodin budou fotbalisté Slavie bojovat o ligové body na stadionu na Julisce s Duklou. Přinášíme vám organizační informace, které vydal pořadatel pondělního zápasu:

Prodej vstupenek pro fanoušky Slavie do sektoru hostů bude probíhat přímo na stadionu u dvou pokladen určených pro fanoušky hostů. Stadion bude otevřen dvě hodiny před začátkem utkání, tedy v 15 hodin.

Organizátoři informují, že pořadatelská služba a bezpečnostní agentura budou u vstupu na stadion provádět zvýšené bezpečnostní kontroly. Jako na všech stadionech klubů Gambrinus ligy je zakázáno používat pyrotechniku. Pořadatelé zápasu děkují za dodržení těchto pokynů i dalších ustanovení, která jsou součástí Návštěvního řádu stadionu. 

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články