V sobotu v Bratislavě proti Slovanu | SK Slavia Praha
Více

V sobotu v Bratislavě proti Slovanu

V pořadí čtvrté přípravné utkání čeká slávisty v sobotu. Tentokrát za svým soupeřem vyjedou, a to do Bratislavy k souboji s tamním Slovanem.

PRAHA/BRATISLAVA - V pořadí čtvrté přípravné utkání čeká slávisty v sobotu. Tentokrát za svým soupeřem vyjedou, a to do Bratislavy k souboji s tamním Slovanem. Zápase se hraje od 14:00 na umělé trávě Na Pasienkoch. Vstup je volný.

Premiéru v sešívaném dresu by si mohl připsat Matúš Čonka, který přišel do Slavie v týdnu z Košic. „Moc rád bych si zahrál, ale samozřejmě záleží na trenérovi,“ doufá nový levonohý hráč Slavie.

V zápase by měli dostat více prostoru ti, kteří se nezapojili do středečního utkání s Pardubicemi, které vyhrála Slavia 4:0.

V kádru Slovanu působí z bývalých slávistů už jen Radek Dosoudil, nedávno odešel Milan Ivana do třetí německé ligy.


Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články