Martin Voráček na roční hostování s opcí | SK Slavia Praha
Více

Martin Voráček na roční hostování s opcí

Útočník Martin Voráček přichází na roční hostování s opcí. Všechny formality jeho příchodu do Slavie byly s třetiligovým Pískem uzavřeny v úterý.

Útočník Martin Voráček přichází na roční hostování s opcí. Všechny formality jeho příchodu do Slavie byly s třetiligovým Pískem uzavřeny v úterý.

„Jsem rád, že se všechno dotáhlo, angažmá ve Slavii je pro mě velkou šancí, udělám všechno pro to, abych se v týmu prosadil,“ uvedl útočník Martin Voráček pro slavia.cz.

Martin Voráček (nar. 21.12.1992) trénuje se Slavií od června, absolvoval kompletní letní přípravu, včetně obou soustředění. Trenér Michal Petrouš ho bude mít k dispozici už pro středeční utkání Ondrášovka Cupu na Meteoru.  

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články