S Fanklubem Slavie do Teplic | SK Slavia Praha
Více

S Fanklubem Slavie do Teplic

Pondělí 22.srpna od 18:30

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Fanklub Slavie pořádá autobusový výjezd na venkovní zápas do Teplic (4. kolo Gambrinus ligy, pondělí 22. srpna od 18:30 hodin).

Cena se vstupenkou: 100 korun pro členy Fanklubu a FO, 250 korun pro nečleny. Vstupenka v hodnotě 80 korun je pro všechny účastníky zajištěna. Sraz: Na zastávce metra C - Letňany v 16 hodin, odjezd po odbavení.

Přihlášky posílejte na e-mail sekretariat@slavista.cz případné informace u slečny Škopové na telefonním čísle 775 010 654 (raději pište SMS). V přihlášce uveďte jméno, zda jste či nejste členem Fanklubu, mobilní číslo a datum narození. V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička. Během výjezdu je v platnosti přepravní řád, který účastníci v autobuse podepíšou.

Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 18. srpna v 19 hodin. Pro vypravení velkého autobusu je minimální počet 35 přihlášených. Pokud se nenaplní kapacita velkého busu, vypraví Fanklub v každém případě mikrobus (kapacita maximálně 18 míst).

Další informace najdete na http://www.slavista.net

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články