Slavia vstupuje ve středu do Ondrášovka Cupu | SK Slavia Praha
Více

Slavia vstupuje ve středu do Ondrášovka Cupu

Slavia ve středu vstoupí do nového ročníku Ondrášovka Cupu, ve 2. kole se představí na hřišti pražského Meteoru. Trenér Michal Petrouš bude postrádat dva zraněné hráče Róberta Cicmana a Luboše Tusjaka.

Slavia ve středu vstoupí do nového ročníku Ondrášovka Cupu, ve 2. kole se představí na hřišti pražského Meteoru. Trenér Michal Petrouš bude postrádat dva zraněné hráče Róberta Cicmana a Luboše Tusjaka. Obránce Vitali Trubila plní reprezentační povinnosti, čeká ho v dresu Běloruska přátelské utkání proti Bulharsku.

Trenér Michal Petrouš reaguje na hlas trenéra Meteoru Josefa Pletichy: „Nemáme co ztratit a budeme se rvát o každý míč, o každý metr hřiště. Vždyť proti Slavii nehrajeme každý týden,“ který přinesl v pondělí náš web.

„V žádném případě nesmíme nic podcenit, v takových zápasech soupeř hraje s obrovskou motivací a bojovností. To samé musí platit v každém souboji o míč i o nás. Musíme být plně koncentrovaní, po dvou neúspěšných výsledcích v Gambrinus lize potřebujeme pohár bez problémů zvládnout a dobře naladit na nedělní zápas s Příbramí,“ řekl Michal Petrouš našemu webu.

Na našem webu budete moci sledovat online přenos. Utkání má výkop v 17 hodin. Utkání řídí rozhodčí M. Paták, asistenty jsou Zlámal a Pospíšil. Postupující se ve 3. kole utká s divizním Převýšovem, který zvítězil už v úterý 3:1 na hřišti Vyšehradu.

Všechny potřebné informace pro fanoušky najdete zde.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články