28.02.2018
Společnost CEFC, majitel SK Slavia Praha - fotbal a.s. a Eden arény a.s., vydala prohlášení ke spekulacím ohledně současné situace, kdy slouží Eden aréna jako bankovní zástava za úvěr společnosti CEFC.

Početné zastoupení v mládežnických reprezentacích

28.02.2018
Na únorových reprezentačních srazech mládežnických výběrů měla Slavia hojné zastoupení. Do české reprezentace U17 vyslala hned osm hráčů! Slávisté ale na sebe výrazně upozornili ve všech kategoriích.

Vstupenky na Olomouc jsou v prodeji

27.02.2018
Vstupenky na 20. kolo HET ligy proti Olomouci jsou v prodeji. Cena lístků začíná na 190 korunách a koupit je můžete v online předprodeji na Ticketportalu.

Slávistky porazily v dohrávce Slovácko 2:1

26.02.2018
Slávistky zvládly úspěšně ligovou dohrávku se Slováckem a po výhře 2:1 si drží tříbodový náskok na druhou Spartu. O branky se postaraly Svitková a Pincová.

Odvolaný gól mrzí, ale měli jsme spoustu času, říká Škoda

26.02.2018
Po devíti minutách zápasu s Bohemians mohl dát první slávistickou branku jara, jeho dorážku nakonec rozhodčí odvolal po konzultaci s videem. „Důležité bylo, že jsme nepřestali hrát, hráli jsme docela dobře a do poločasu se nám podařilo ten gól dát,“ říká kapitán Milan Škoda.

Víkendové výsledky dorosteneckých týmů

26.02.2018
První soutěžní utkání jarní části čekala na týmy U19 a U17, na Xaverově přivítali sešívaní Slovácko. Naopak týmy U18 a U16 musely ke svým duelům cestovat do Brna, oba celky však na Moravě své utkání zvládly vítězně.

Loučení Dušana Šventa: O titulu jsem ani na vteřinu nepochyboval

26.02.2018
Málokterý hráč vyvolává v novodobé historii Slavie ve fanoušcích tak pozitivní emoce. A to i přesto, že také kvůli svým častým zraněním možná ve Slavii končí dřív, než všichni původně mysleli - Dušan Švento.

Juniorka: Prohra 0:2 v Teplicích

26.02.2018
K dalšímu kolu Juniorské ligy cestovali junioři Slavie na sever Čech, kde změřili síly s Teplicemi. V brance nastoupil z kádru Áčka Martin Otáhal, na levém kraji obrany hrál Per-Egil Flo.

Potřebovali jsme se chytit výsledkově, oddychl si trenér

25.02.2018
Slavia vybojovala první jarní body, když ve vršovickém derby zdolala Bohemians. „Potřebovali jsme se chytit výsledkově, a to se povedlo,“ oddychl si trenér Jindřich Trpišovský.

Obdivuji fanoušky, kteří v mrazu přišli, říká střelec Josef Hušbauer

25.02.2018
Povedenou trefou v nastavení prvního poločasu utkání s Bohemians 1905 rozhodl Josef Hušbauer vršovické derby. Sešívaní tak v mrazivém duelu zvítězili 1:0. „Obdivuji fanoušky, kteří v tomhle počasí přišli a podporovali nás," poděkoval fanouškům za podporu střelec vítězné trefy.

Hušbauer trefil první jarní výhru

25.02.2018
V prvním jarním utkání na domácím stadionu v Edenu přivítali sešívaní Bohemians 1905. Z gólu se sešívaní radovali už v 9. minutě, trefu Milana Škody ale hlavní rozhodčí po konzultaci s videorozhodčím odvolal. Rozhodující trefu obstaral v nastavení prvního poločasu Josef Hušbauer!

ONLINE: Slavia začíná v Edenu vršovickým derby

25.02.2018
Sešívané čeká první domácí utkání jara 2018. V Edenu hostí v rámci vršovického derby své sousedy Bohemians, výkop utkání je v 18:00.

Už máte jarní permanentku?

24.02.2018
První jarní domácí ligový zápas má Slavia už odehraný, ale i teď si ještě můžete pořídit jarní permanentku, aby se vám investice do ní vyplatila!

Lístky do Boleslavi v prodeji

23.02.2018
Lístky do sektoru hostů na venkovní zápas 19. kola HET ligy proti Mladé Boleslavi jsou ve volném prodeji. Utkání se hraje 3. března od 18 hodin.

Přijďte do Edenu na vršovické derby! Informace k programu

22.02.2018
EDEN – V neděli 25. února zahájí Slavia v Edenu ligové jaro vršovickým derby s Bohemians Praha 1905. Výkop je v 18 hodin. Při zápase se rozloučí se svým působením ve Slavii Dušan Švento, který v červenobílém dresu odehrál celkem 178 zápasů. Přijďte podpořit naše fotbalisty v prvním jarním domácím zápase a zároveň se rozloučit s držitelem tří mistrovských slávistických titulů!