Články

Vstupenky na Plzeň pro vozíčkáře od středy na pokladnách

28.02.2017
PRAHA – Utkání s Plzní je vyprodáno, v prodeji jsou už pouze vstupenky pro vozíčkáře.

Hráčem měsíce Jan Sýkora, trenérem Jaroslav Šilhavý

28.02.2017
PRAHA – Slávisté opět opanovali ankety o trenéra a hráče měsíce. Vedle Jaroslava Šilhavého získal ocenění i Jan Sýkora.

Utkání s Plzní je vyprodané, jaká bude kapacita?

28.02.2017
PRAHA – Nedělní utkání s Plzní je vyprodané. Jaká se tedy v Edenu při šlágru kola očekává návštěva a jaká je aktuální kapacita stadionu?

Výherci soutěže o nástup s hráči na Plzeň

27.02.2017
PRAHA - Doprovodit hráče na nástup ligového šlágru proti Plzni před vyprodaným Edenem? Jedenácti dětem z řad našich permanentkářů se tento sen splní.

Proti Příbrami bodovala i juniorka. Středočechy porazila 4:1

26.02.2017
PRAHA/EDEN - Ve druhém jarním zápase Juniorské ligy přivítala Slavia v Edenu soupeře z Příbrami. V základní sestavě byli také hráči A-týmu Martin Otáhal a Marko Alvir.

FOTOGALERIE: Gólové představení v Příbrami

26.02.2017
PŘÍBRAM - Slavia zažila v sobotu nezapomenutelný a úchvatný večer. Domácím nasázeli sešívaní osm gólů. Řadu skvělých momentů a hlavně gólových oslav zaznamenal klubový fotograf Martin Malý a fotky z tohoto zápasu už teď nenahraditelně patří do klubového archivu! Podívejte se na ně:

Hattrick mistra Afriky: Povedený ligový návrat Michaela Ngadeua

26.02.2017
PŘÍBRAM - Proti Jihlavě si odpykával karetní trest, proti Příbrami šel na hřiště v 51. minutě místo Milana Škody. Výměna útočníka za defenzivního záložníka však ke snížení produktivity nevedla, Michael Ngadeu Ngadjui totiž v následujících minutách vsítil hattrick.

Mám radost, že jsem přispěl k výhře týmu, těšilo Jana Sýkoru

26.02.2017
PŘÍBRAM – Jedna plus tři. Taková je bilance Jana Sýkory v zápase v Příbrami, který Slavia vyhrála 8:1. Jednu branku třiadvacetiletý záložník dal, další tři zařídil svými přihrávkami.

Před klukama musím smeknout, chválil trenér Šilhavý

25.02.2017
PŘÍBRAM - Červenobílá útočná síla se ukázala v zápase s Příbramí. „Byla radost sledovat, jak měli naši hráči chuť dávat góly,“ usmíval se na tiskové konferenci trenér Jaroslav Šilhavý.

Střelecká přehlídka sešívaných. Slavia porazila Příbram 8:1

25.02.2017
PŘÍBRAM/NA LITAVCE – Sešívaní přijeli na půdu poslední Příbrami s cílem získat tři body. A svého cíle dosáhli se vší parádou. Už po půli vedli o tři branky a ve druhém poločase přidali dalších pět gólů. Jan Sýkora si ke gólové hlavičce připsal tři asistence, střídající Ngadeu oslavil hattrick.

ONLINE: Slavia hraje 18. kolo v Příbrami. Výkop utkání v 19:15

25.02.2017
PŘÍBRAM/NA LITAVCE – Sešívané čeká na jaře první utkání na půdě soupeře. Od 19:15 budou bojovat o tři body v Příbrami.

U19: Na úvod jara kanonáda

25.02.2017
PRAHA/EDEN - V prvním jarním ligovém utkání přivítala Slavia U19 na umělé trávě v Edenu České Budějovice. Sešívaní nezaváhali a soupeře z jihu Čech porazili vysoko 7:1.

Starší dorostenci vstupují o víkendu do jarní části

24.02.2017
PRAHA/EDEN - V sobotu čeká na týmy U19 a U18 vstup do jarních ligových bojů. Tým U19 ztrácí na vedoucí celek 6 bodů, U18 je v čele druhé nejvyšší soutěže.

Slavia se v sobotu od 19:15 představí v Příbrami

24.02.2017
PRAHA – Slavii čeká druhé jarní utkání. Sešívaní se v sobotu představí od 19:15 na hřišti poslední Příbrami, která před týdnem podala dobrý výkon v Plzni.

„Kanonýr“ David Hubáček slaví 40. narozeniny!