Články

O titul budeme bojovat až do konce, slibuje Muris Mešanovič

30.04.2017
EDEN – Opět se ukázalo, jak je dobré míti Murise Mešanoviče. V 63. minutě nastoupil na hřiště z lavičky, aby v poslední minutě vstřelil gól, který znamenal pro červenobílé barvy bod za remízu.

Nic nevzdáváme, zdůraznil po remíze trenér Šilhavý

30.04.2017
PRAHA/ EDEN ARÉNA – Slavia ztratila v remízovém utkání s Jabloncem důležité dva body. „Jednou věcí je výsledek, druhou je špatná hra,“ mračil se trenér. „Ještě zbývají čtyři zápasy do konce a my nic nevzdáváme,“ zdůraznil Jaroslav Šilhavý.

Mešanovič zachránil bod v poslední minutě

30.04.2017
PRAHA/EDEN ARENA - Sešívaní chtěli zápasem s Jabloncem symbolicky oslavit přechod stadionu do rukou klubu, stejně jako ve vůbec prvním utkání v novém Edenu ale dokázali s Jabloncem pouze remizovat. Po nešťastném vlastním gólu Lüftnera srovnával v 90. minutě na 1:1 Muris Mešanovič. Slavii podržel i gólman Pavlenka, který dokázal chytit minimálně trojici obrovských šancí soupeře.

Legendy Slavie už mají v Edenu své sedačky

30.04.2017
PRAHA/EDEN ARENA - V Edenu je Slavia konečně doma a s tím souvisel i slavnostní ceremoniál předcházející výkopu zápasu s Jabloncem. Svá doživotní místa v Edenu spolu se symbolickým klíčem od stadionu dostaly z rukou člena představenstva CEFC Group Mingtai Wanga legendy červenobílých barev - někdejší skvělí hráči i trenéři, kteří psali Slávistickou historii.

ONLINE: Tady jsme doma! Slavia hostí v Edenu Jablonec

30.04.2017
PRAHA/EDEN ARÉNA – Slavia je v Edenu opět doma a první soupeř, kterého zde přivítá, je Jablonec. Výkop utkání je v 17:30.

V Edenu byl odhalen slávistický chodník slávy

30.04.2017
PRAHA/EDEN - Cesta vedoucí k hlavnímu vchodu Eden Areny se stává novým Hollywood Boulevardem. Nenajdete na něm ale hvězdy šoubyznysu, nýbrž hvězdy Slavie! První tři patří na slávistickém chodníku slávy třem legendám, které se nesmazatelným písmem zapsaly do historie červenobílých barev. Františku Pláničkovi, Vlastimilu Kopeckému a Františku Veselému.

Ženy hostí od 13:00 Spartu

30.04.2017
XAVEROV - Od 13:00 nastoupí ženy Slavie na Xaverově v boji o ligový titul proti Spartě.

V neděli do Edenu na oslavu i na fotbal!

29.04.2017
PRAHA - V neděli nás čeká v Edenu nejenom ligový zápas s Jabloncem, ale hlavně skvělý program ve fanzonách před zápasem i po něm. Přečtěte si podrobnosti k utkání i k programu ve fanzonách, abyste byli připraveni a mohli si užít skvělou zábavu!

U19: Zasloužené tři body za výhru nad Příbramí

29.04.2017
XAVEROV - V dalším kole dorostenecké ligy Slavia přivítala Příbram, která si na jaře drží výbornou formu. Sešívaní ovšem předvedli výborný výkon a svého soupeře především v prvním poločase jasně přehráli a berou zasloužené tři body.

Slavii v neděli čeká v Edenu Jablonec

28.04.2017
PRAHA – Slavii čeká další ligové utkání. V neděli přivítají svěřenci trenéra Šilhavého v rámci 26. Kole ePojisteni.cz ligy v Edenu Jablonec.

Skupina CEFC se stala majitelem Eden Areny

28.04.2017
PRAHA - Skupina CEFC dnes převzala 100 % akcií společnosti Eden Arena a stala se tak majitelem nejmodernějšího fotbalového stadionu v České republice. Arénu chce dále využít a rozvíjet nejen jako domov fotbalového klubu SK Slavia Praha, který vlastní, ale i jako multifunkční sportovní, kulturní a společenské centrum.

Hráči na hostování: Důležitá výhra Jana Mikuly a Tomáše Součka

28.04.2017
Všech sedm hráčů, kteří ze Slavie hostují v prvoligových klubech, zasáhlo do víkendových zápasu české nejvyšší soutěže. Jan Mikula a Tomáš Souček vezou tři body z Hradce Králové.

Tady jsme konečně doma! Program nedělní velkolepé párty v Edenu

27.04.2017
PRAHA - Slavii čeká v neděli od 17:30 vpravdě historický zápas: po mnoha letech totiž bude hrát opravdu doma. Vlastník Slavie, společnost CEFC China, dokončil převzetí Edenu. Přijďte si do našeho vlastního Edenu užít velkolepé oslavy se světelnou show a ohňostrojem! Bude vyprodáno!

Musíme zvednout hlavy a jít dál, zdůrazňuje Josef Hušbauer

26.04.2017
EDEN – Porážka se Zlínem znamená, že cesta domácím pohárem pro Slavii skončila. Moc dobře to ví i Josef Hušbauer, který po zápase nic nezastíral, neschovával se za vzletné fotbalové fráze a nešetřil slovy kritiky na adresu celého mužstva.

Výsledky mládeže: Mladší dorosty pokračují ve výborných výsledcích

25.04.2017
PRAHA - Uplynulý víkend byl hlavně ve znamení Slavia International Cupu, dalším kolem však pokračovaly mládežnické soutěže. V nich mladší dorostenci navázali na dobré výsledky a pokračují v povedených výkonech.