Články

Diviš byl blízko vyrovnávací brance

31.03.2007
KOLÍN – Slávistická juniorka podruhé za sebou o branku prohrála, tentokrát neuspěla v rušném utkání v Kolíně.

Derby 23. dubna od 17:15

31.03.2007
PRAHA - 265. derby mezi Spartou a Slavií se bude hrát na Letné v pondělí 23. dubna 2007 od 17:15, přenášet ho bude televizní kanál ČT2. Náš domácí zápas s Plzní zůstal v původním termínu, hrát se bude ve středu 18. dubna od 17 hodin.

Latka a Řehák besedovali s fandy v Rokycanech

30.03.2007
ROKYCANY – Třicet nových členů přivítali na setkání odboru přátel SK Slavia Praha v Rokycanech. Náš obránce a asistent trenéra s fandy hodinu a půl povídali o fotbale. Témat bylo hodně – nový stadion,  současné postavení červenobílých v tabulce. Martin Latka také prozradil, jak pokračuje léčba jeho zranění. „Doufám, že derby na Letné stihnu,“ těší se náš stoper, který také zavzpomínal na půlroční angažmá v Birminghamu.

V neděli do Olomouce

30.03.2007
PRAHA – Třináct ligových zápasů bez porážky, šest vítězství venku – slávisté odjedou do Olomouce s cílem prodloužit nejlépe obě dvě krásné série.

S Mostem v neděli

29.03.2007
PRAHA - Naši fotbalisté sehrají svůj následující domácí zápas v neděli 8. dubna od 17 hodin na Strahově. Slavia se pokusila přeložit utkání na pondělí, které by bylo vzhledem k třídennímu volnu pro fanoušky vhodnějším termínem....

Slováci na Iry nestačili, Švento hrál 87 minut

28.03.2007
PRAHA – Slovenská reprezentace podlehla v kvalifikačním utkání v Dublinu Irsku 0:1. Slávistický záložník Dušan Švento střídal tři minuty před koncem. V závěrečném tlaku Slováci spálili několik šancí.

Tomáš Necid vstřelil nevídanou branku

28.03.2007
PRAHA – Slávistický útočník Tomáš Necid se blýskl ve druhém zápase reprezentační devatenáctky v Itálii. V 56. minutě za nerozhodného stavu přešel přes pět hráčů a chladnokrevně zavěsil. Do přátelského zápasu v Bressanone zasáhl také Bořek Dočkal, nastoupil také Marcel Gecov, který je v současnosti na hostování v Kladně.

Matej Krajčík odpovídal online

28.03.2007
Hostem našeho on-line rozhovoru byl slovenský reprezentant Matej Krajčík. V jedné z pražských kaváren odpovídal více než dvě hodiny na dotazy našich čtenářů.

Tomáš Hrdlička má syna Tomáše

28.03.2007
PRAHA – Další z našich fotbalistů je otcem. V sobotu odpoledne v 16:50 hodin se našemu záložníkovi Tomáši Hrdličkovi narodil syn Tomáš.

Martin Latka už zamířil do posilovny

28.03.2007
PRAHA – Reprezentační přestávku si současný vedoucí tým I. Gambrinus ligy vyplnil intenzivním tréninkem. Ve středu trénovali slávisté dopoledne, ve čtvrtek je čekají dvě fáze.