Články

V neděli proběhla valná hromada FO-OP SK Slavia Praha

31.03.2003
Valná hromada FO-Odboru přátel SK Slavia Praha udělila členům výboru mandát k jednání s akciovou společností fotbalové Slavie, jehož výsledkem by měl být co nejlepší model pro organizaci fanoušků. Valná hromada dále potvrdila stávající členy ve funkcích výboru (mj. docenta Václava Smetanu, Vladimíra Čecha a Ladislava Adamce). Velkou většinou hlasů také podpořila odvolání sekretáře FO-OP pana Zdeňka Ročně.

Fotbalisté se uzdravují, problémy Radka Černého však přetrvávají

31.03.2003
Zdravotní stav našich fotbalistů se pomalu zlepšuje. Před dnešním dopoledním tréninkem to potvrdil asistent Pavel Trávník, který Slavii vede v nepřítomnosti Miroslava Beránka. U ranní kávy a zákusku se pustil do rozboru slávistické marodky.

Slavia hledá mladé talenty

31.03.2003
V pondělí 14. dubna od 17.00 hodin pořádá SK Slavia Praha – fotbal, a.s. na stadiónu v Edenu nábor talentů bez omezení věku. Asistovat budou hráči A-mužstva. Bližší informace získáte na sekretariátu mládeže na telefonním čísle 271 733 402.

Slávisté: Bod z Holandska je skvělý úspěch

31.03.2003
Dvojutkání České republiky v kvalifikačním cyklu o mistrovství Evropy 2004 v Portugalsku sledují i slávisté. Remízu 1:1 v Holandsku považují svorně za cenný úspěch. „Věřil jsem, že tam odehrajeme dobrý zápas, což se potvrdilo,“ říká záložník Rudolf Skácel. „Bod je zasloužený,“ je přesvědčený i kolega ze středové řady Karel Piták, další zlatý medailista z loňského šampionátu jednadvacítek.

Dorostenecký víkend

30.03.2003
O víkendu se hrála další kola dorosteneckých soutěží. Hráči A dorostu remizovali v Ostravě, C dorost stejnému soupeři podlehl. Fotbalisté B a D dorostu byli úspěšnější – obě mužstva si připsala vítězství v Pardubicích. Podrobnosti přineseme v pondělí.

Béčko prohrálo s Libercem

29.03.2003
Ve dvacátém kole ČFL se juniorce nepodařilo navázat na dvě poslední vítězství a podlehla v Edenu rezervě Liberce 0:1.

Příprava: Slavia porazila Bohemians

28.03.2003
V přípravném zápase hraném v Edenu porazila Slavia Bohemians 2:0. Góly zaznamenali ve druhém poločase Karel Piták a Martin Müller. Trenér Pavel Trávník, který vede mužstvo v nepřítomnosti Miroslava Beránka, asistenta u národního týmu, postrádal reprezentanty Dostálka, Vachouška, Gedeona a Hrdličku. Do utkání nezasáhli ani marodi Petrouš, Černý, Krajčík, Lukáš Došek a Novotný.

Béčko hostí rezervu Liberce

27.03.2003
V sobotu 29. března změří naše juniorka síly s Libercem. Trenéra Luďka Klusáčka trápí především nedostatek hráčů. „Vzhledem k tomu, že v pátek čeká áčko přípravný zápas s Bohemkou a řada hráčů prvního týmu se potýká se zdravotními problémy, budeme muset některé naše fotbalisty uvolnit pro duel s klokany,“ uvedl kouč. „Naopak nás posílí Václavík, Suchopárek a Adauto,“ dodal.

Chceme se na ligu dobře připravit, říká kouč

26.03.2003
Asistent trenéra Pavel Trávník, který v době nepřítomnosti hlavního kouče Miroslava Beránka vede Slavii, se vedle reprezentantů Richarda Dostálka, Patrika Gedeona, Štěpána Vachouška a Tomáše Hrdličky, jenž je s jednadvacítkou, bude muset obejít bez dalších pěti fotbalistů.

V pátek proti Bohemians

24.03.2003
V probíhající reprezentační pauze povede Slavii asistent Pavel Trávník. Hlavní kouč Miroslav Beránek, asistent u národního týmu, se spolu s dalšími třemi slávisty, záložníky Richardem Dostálkem a Patrikem Gedeonem a útočníkem Štěpánem Vachouškem, připravuje na kvalifikační dvojzápas v Holandsku a proti Rakousku.

Juniorka stále při chuti

23.03.2003
V devatenáctém kole ČFL zvítězila rezerva na hřišti Semil 4:2. Slávisté od dvacáté minuty prohrávali, inkasovaný gól je ale vyburcoval a ještě do přestávky otočili skóre. Dvě branky zaznamenal Tomáš Hašler, naše zimní posila ze Štětí.

Fotografie ze Zlína

22.03.2003
Prohlédněte si fotoreportáž ze zápasu Zlín – Slavia. Galerii najdete zde.

A-dorost rozstřílel Plzeň

22.03.2003
Hráči slávistického A a C dorostu zahájili jarní ligové odvety, v sobotu se utkali s Viktorií Plzeň – zápasy v Opavě, které se měly hrát minulý víkend, byly vinou neregulérní plochy odloženy. Starší dorost svého soupeře porazil 4:0, mladší podlehl 1:2.

Ze Zlína pouze bod

22.03.2003
Ani třetí venkovní zápas v jarní části sezóny nepřinesl Slavii vítězství. Ve Zlíně remizovala 1:1. V základní sestavě hostů znovu chyběl zraněný Lukáš Došek, na hrotu nahradil Tomáše Doška Štěpán Vachoušek.
Další stránky
12345>>