Články

Devatenáctka vysoko vyhrála

31.10.2006
PRAHA - Reprezentace do devatenácti let vstoupila do kvalifikace mistrovství Evropy v Lucembursku vysokým vítězstvím 5:0. O dvě z branek se postarali slávisté Bořek Dočkal a Radim Nečas. Devadesát minut odehrál také Lukáš Vácha, Tomáš Necid naskočil do zápasu v 58. minutě, Marcel Gecov o deset minut později.

Béčko porazilo rezervu Kladna

31.10.2006
PRAHA – Svěřenci trenéra Luboše Kozla sehráli v úterý přátelský zápas s béčkem Kladna, který byl herní náhradou za odložené víkendové derby. Díky brankám Jablonského a Zelinky vyhrála Slavia 2:0. Ani o víkendu se béčko v ČFL nepředstaví, utkání s Chebem bylo odloženo na 14. listopadu.

Švecův návrat do Boleslavi se vydařil

31.10.2006
PRAHA – Utkání v Mladé Boleslavi bylo pro Michala Švece velmi zvláštní. V březnu utrpěl na tomto hřišti v souboji s Marianem Palátem otřes mozku, ze stadionu ho v bezvědomí odvezla sanitka. „Z minulého zápasu jsem si nic nepamatoval, tak to bylo takové divné, měl jsem jiný pocit,“ vrací se záložník k nedělnímu duelu.

Kapitán odpovídal on-line

30.10.2006
Lukáš Jarolím si povídal s našimi čtenáři.

Trenér svému týmu poděkoval

30.10.2006
MLADÁ BOLESLAV – Trenér Karel Jarolím po nedělním utkání svým typickým způsobem zhodnotil jeho průběh, popsal zlomové okamžiky, mrzela ho jediná inkasovaná branka.

Zlomovým momentem penalta

30.10.2006
MLADÁ BOLESLAV - „Šel jsem do souboje s Adrianem Rolkem, míč ho přeskočil, a dostal se ke mně, tak jsem špičkou kopačky přehodil brankáře,“ popsal jeden z rozhodujících momentů nedělního zápasu Stanislav Vlček.

Slavia porazila Mladou Boleslav

29.10.2006
MLADÁ BOLESLAV - Ve 12. ligovém kole zvítězila Slavia v neděli pozdě večer na hřišti Mladé Boleslavi 3:1 a dokonale jí tak vrátila porážku z letošního jara. Hosté se ujali vedení po čtvrthodině hry, kdy byl vyloučen Marian Palát a útočník Pavel Fořt proměnil penaltu.

Matej Krajčík má zlomenou zápěstní kost

29.10.2006
MLADÁ BOLESLAV - Ve 12. kole I. Gambrinus ligy se bude muset Slavia obejít bez slovenského reprezentanta Mateje Krajčíka, který má z duelu s Jabloncem zlomenou zápěstní kůstku. Během týdne pouze trénoval s fixací v posilovně. Pro zranění vypadl z týmu i záložník Petr Janda.

Pět slávistů do Lucemburska

28.10.2006
PRAHA – Tomáš Necid, Bořek Dočkal, Lukáš Vácha, Marcel Gecov a Radim Nečas – to je pětice slávistů, kteří se v dresu reprezentace do 19 let pokusí v Lucembursku vybojovat postup do další fáze kvalifikace mistrovství Evropy této kategorie.