Články

Rozhovor s předsedou představenstva Jaroslavem Tvrdíkem

31.01.2017
PRAHA - Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s předsedou představenstva SK Slavia Praha fotbal a.s. na řadu aktuálních témat a změn v kádru A-týmu Slavie.

Spolu jsme silnější: Radmila a Jan Štěpánkovi

31.01.2017
EDEN – Nebýt na zápase Slavie? Pro Radmilu Štěpánkovou a jejího muže Honzu něco nepředstavitelného. Dvojice si dokázala poradit i v zapeklité situaci, kdy Slavia musela odehrát svůj zápas před prázdnými tribunami.

Chceme doladit herní styl, říká trenér Šilhavý

30.01.2017
MARBELLA – Sešívaní se v neděli ubytovali v hotelu Alhaurín Golf a už za sebou mají první trénink ve Španělsku. Kromě přírodní trávy si mohou užívat také slunečného počasí. Cíl následujících dní je pro trenéra Šilhavého jasný. Vybrat základní jedenáctku na jaro a doladit herní styl.

Slávisté cestují na soustředění do Španělska

29.01.2017
PRAHA - V 18:00 odletí slávisté z Letiště Václava Havla směr Málaga. Tam je čeká jedenáctidenní herní soustředění.

Juniorka a U19 si připsaly výhru

29.01.2017
PRAHA/EDEN - Juniorka si jako soupeře pro tento víkend vybrala divizní Chomutov, za kterým vycestovala na přípravné utkání na sever Čech. Tým U19 se pod dočasným vedením trenéra Karla Pitáka střetl doma v Edenu s druholigovým dorosteneckým týmem Liberce.

Michael Ngadeu postoupil s Kamerunem do semifinále Afrického poháru národů

28.01.2017
GABON - Po dramatickém penaltovém rozstřelu si Kamerun zajistil postup přes Senegal. O postupujícím rozhodla pátá série pokutových kopů.

Jan Mikula odchází na hostování do Liberce

27.01.2017
PRAHA - Krajní obránce nebo záložník Jan Mikula bude na jaře hostovat s opcí v severočeském Liberci.

Stanislav Tecl: Jsem rád za šanci, kterou mi Slavia dala

27.01.2017
EDEN – Ve středu se hlásil v Edenu na prvním tréninku. O den později už nastoupil Stanislav Tecl s kapitánskou páskou do přípravného zápasu proti Ružomberoku, který červenobílí vyhráli 6:1.

Silný kádr včetně zdvojených postů mít musíme, říká trenér

26.01.2017
PRAHA – Sešívaní mají za sebou i druhé přípravné utkání, které odehráli na „umělce“ v Edenu. Slavia se teď opět přesune do teplých krajin. Co má tým v plánu ve Španělsku? Jak se zatím daří posilám? Nejen na to odpovídá v obsáhlém rozhovoru trenér Jaroslav Šilhavý.

Můj cíl se nemění, říká Gino van Kessel

26.01.2017
PRAHA – O jeho aktuální pozici se v médiích často spekuluje. I když mu podzim nevyšel podle představ, tak určitě nic nevzdává. „Přišel jsem do Slavie, abych hrál v základu. Stále jsem tu a můj cíl se nemění,“ říká jasně před odletem do Španělska.

Šest branek do sítě Ružomberku

26.01.2017
PRAHA/EDEN - Za mrazivého čtvrtečního odpoledne odehrála Slavia další přípravné utkání se slovenským týmem MFK Ružomberok. Diváci měli možnost vidět v akci všechny nové posily. Sešívaní svého soupeře nešetřili a vstřelili mu šest branek.

PŘÍMÝ PŘENOS: Slavia hraje s Ružomberokem s posilami

26.01.2017
PRAHA - Od 12:30 hrají sešívaní na UMT v Edenu přípravné utkání s Ružomberokem. V sestavě Slavie se předvedou hned čtyři zimní posily. Utkání můžete sledovat na Slavia TV.

Jiří Plíšek: Atmosféra okolo týmů a mládeže je velmi pozitivní

26.01.2017
PRAHA/EDEN - Půl roku ostrého provozu má za sebou slávistická mládežnická akademie. Jak je s jejím chodem spokojený šéftrenér akademie Jiří Plíšek?

Spolu o titul: Rozhoduješ i ty!

25.01.2017
PRAHA – Jarní část ePojisteni.cz ligy startuje už tento týden a žádný slávista by na jaře neměl chybět v Edenu. Hráčské posily už v mužstvu jsou, nyní je tu výzva pro všechny fanoušky – přiveďte posily na tribunu vy!

Ve čtvrtek přípravný zápas proti Ružomberoku

25.01.2017
PRAHA – Ve čtvrtek od 12:30 sehraje A–tým Slavie na umělé trávě v Edenu poslední přípravný zápas proti MFK Ružomberok.
Další stránky
12345>>