Články

Sobota v Dubaji: dva tréninky (nové foto)

31.01.2009
DUBAJ – Zatím nejvíce sluníčka si užili fotbalisté během soboty na soustředění v Dubaji. Trenér Karel Jarolím jim připravil dvoufázový trénink, první dopoledne a druhý odpoledne, teplota tentokrát úspěšně dobývala hranici třiceti stupňů.

Béčko porazilo Bohemians Praha

31.01.2009
PRAHA – V dalším přípravném utkání si juniorka Slavie připsala cennou výhru. Po výborném výkonu porazila na hřišti s umělou trávou na Proseku prvoligový tým Bohemians Praha. Ve čtyřicáté minutě se po přihrávce Michala Helda střelecky prosadil Petr Hošek.

Luboš Přibyl k reprezentaci!

30.01.2009
DUBAJ – Trenér slávistických brankářů bude působit nejenom u Slavie, ale také u české reprezentace. V minulých dnech ho oslovil reprezentační kouč Petr Rada.

Mickael Tavares se rozloučil se Slavií

30.01.2009
DUBAJ – Fotbalový život nabere někdy rychlý spád. Ještě krátce po poledni se Mickael Tavares procházel po pláži u hotelu v Jabel Ali, večer už věděl, že do konce soustředění nezůstane. U večeře se rozloučil se svými spoluhráči a vydal se do Dubaje na letadlo...

Další přípravný zápas B-týmu v sobotu

30.01.2009
PRAHA – Juniorka Slavie sehraje v sobotu 31. ledna další přípravné utkání. Na hřišti s umělou trávou na Proseku (Střížkově) se utká s týmem Bohemians Praha. Výkop je v 11 hodin.

Tisková zpráva - Mickael Tavares odchází do HSV

30.01.2009
Tisková zpráva - Mickael Tavares odchází do HSV

Mickael Tavares odchází do Hamburku

30.01.2009
PRAHA – Mickael Tavares na jaře už slávistický červenobílý dres oblékat nebude. Šestadvacetiletý záložník přestupuje do bundesligového týmu Hamburger SV. S klubem podepíše víceletý kontrakt.

Rivaldův tým byl o gól lepší

30.01.2009
DUBAJ/PRAHA – Slávisté v prvním utkání na soustředění v Dubaji podlehli Bunyodkoru 1:2. Do vedení poslal červenobílé ve 21. minutě Pavel Fořt, který zužitkoval krásnou akci Šventa s Černým.

Blíží se první přátelský zápas

30.01.2009
DUBAJ – Ve chvíli, kdy je v Praze čas k snídani, měli naši fotbalisté už za sebou první část pátečního programu – krátký předzápasový trénink.

TZ - Marek Suchý prodloužil svoji smlouvu

30.01.2009
TZ - Marek Suchý prodloužil svoji smlouvu

V pátek proti semifinalistovi LM Asie

29.01.2009
DUBAJ – Prvním soupeřem Slavie na soustředění v Emirátech bude vicemistr Asie. Na hřišti v Jabel Ali Shooting clubu se naši hráči poměří s uzbeckým mistrem FC Bunyodkor.

Marek Suchý prodloužil svoji smlouvu

29.01.2009
DUBAJ – Těsně před odletem na soustředění do Dubaje se stala pro Slavii další významná událost – obránce Marek Suchý prodloužil svoji smlouvu do 30. 6. 2012. „Velice si vážím toho, že mi Slavia nabídla prodloužení a vylepšení mé smlouvy, přestože jsem měl ještě rok a půl platný kontrakt,“ uvedl Marek Suchý v Dubaji exkluzivně pro náš web.

Anglická mlha, sluníčko a Rivaldo

29.01.2009
DUBAJ – Slávisté mají za sebou první trénink na soustředění v Dubaji, v půl desáté místního času vyběhli na krásně upravený trávník v Jebel Ali, kde vloni porazili Salcburk a který se letos stal místem jejich tréninků.

A - dorost prohrál v přípravě s muži třetiligového Písku

29.01.2009
PÍSEK - Dvoubrankové vedení v druhém poločase dorost promrhal a v závěru ztratil i remízu

Pohodový let donesl slávisty do Dubaje

28.01.2009
DUBAJ – Po necelých šesti hodinách naprosto pohodového letu se společností Travel Service dorazili slávisté na místo svého herního soustředění do Dubaje. Všichni si posunuli čas o tři hodiny dopředu a z letiště se vydali na místo svého pobytu – do hotelového komplexu Jebel Ali Golf Resort.
Další stránky
123456>>