Články

V pátek příprava na stadionu Přátelství

31.01.2008
PRAHA - V pátek 1. února sehrají slávisté další přípravné utkání, tentokrát proti druholigové Spartě Krč. Hraje se od patnácti hodin na stadionu Přátelství, vstupné je pro všechny fanoušky třicet korun. Vstup na stadion Přátelství je z ulice Diskařská.

Slavia spustila internetovou aukci!

31.01.2008
PRAHA – V pátek 1. února Slavia spustila internetovou charitativní aukci! Na stránkách www.aukce.slavia.cz si mohou zájemci zakoupit unikátní a originální slávistické předměty.

Proběhla mimořádná valná hromada

31.01.2008
PRAHA -Ve čtvrtek 31. ledna proběhla mimořádná valná hromada akciové společnosti SK Slavia Praha – fotbal a.s.

Michal Švec odchází do Heerenveenu

31.01.2008
PRAHA – Záložník pražské Slavie Michal Švec je na zdravotních testech v nizozemském klubu Heerenveen. „Kluby se dohodly, pokud Michal absolvuje zdravotní testy, dojde k jeho přestupu,“ uvedl na dnešní tiskové konferenci generální ředitel Slavie Petr Doležal.

František Dřížďal trénuje individuálně

31.01.2008
PRAHA – Obavy z obnovení zranění Františka Dřížďala při přípravném utkání proti CSKA Moskva se naštěstí nenaplnily. „Absolvoval jsem všechna potřebná vyšetření, sval naštěstí není natržený, “ uvedl František Dřížďal.

Vlček dal dva pohárové góly

31.01.2008
BRUSEL/PRAHA – Bývalý kapitán Slavie Stanislav Vlček se dvakrát trefil v pohárovém utkání svého nového klubu Anderlechtu Brusel proti Denderu. Obě branky dal v úvodu obou poločasů, první hlavou po Akinově centru, druhou dorážkou po Akinově střele. Anderlecht je blízko postupu do semifinále, odveta se hraje 27. února.

Jakub Diviš na hostování do Krče

30.01.2008
PRAHA – Brankář Jakub Diviš míří na půlroční hostování do druholigové Sparty Krč. Součástí dohody obou klubů není opce na případný přestup. „Jakub Diviš je nadějný gólman a potřebuje pravidelně chytat, proto odchází na angažmá v druholigovém týmu,“ uvedl manažer pro komunikaci Ondřej Zlámal.

Luděk Klusáček poznává Emiráty

30.01.2008
EMIRÁTY/PRAHA – Slávisté se během svého soustředění v Emirátech setkali nejenom se svým bývalým spoluhráčem Karlem Pitákem, Radkem Šírlem nebo Vratislavem Lokvencem.

Tijani Belaid se vrátil do Prahy

29.01.2008
PRAHA - „Je to zázrak, že jsem nehodu přežil, chtěl bych všem lidem, kteří mne v tak tragické situaci podpořili, poděkovat. Prostřednictvím svého agenta jsem byl ve spojení i se Slavií a spoluhráči, i těm chci za podporu poděkovat,“ uvedl slávista Tijani Belaid...

31. ledna mimořádná valná hromada

29.01.2008
PRAHA – Ve čtvrtek 31. ledna proběhne mimořádná valná hromada akciové společnosti SK Slavia Praha – fotbal a.s., na jejímž programu je návrh zvýšení základního kapitálu společnosti.

S Kladnem ve čtvrtek 7. února

29.01.2008
PRAHA - V závěru plánu zimní přípravy došlo ke změně, slávisté se neutkají s Baníkem Sokolov, utkání s Kladnem bylo přesunuto na čtvrtek 7. února, bude se hrát na hlavním stadionu od 18 hodin.

Soustředění v SAE skončilo

28.01.2008
DUBAJ/PRAHA – Herní soustředění Slavie ve Spojených arabských emirátech skončilo. Slavia odehrála tři střetnutí se špičkovými týmy, jednou o branku vyhrála, dvakrát vstřelil vítězný gól soupeř. Fotbalisté absolvovali řadu dvoufázových tréninků, nechyběla jim náležitá regenerace.

Slavia s ruským mistrem prohrála o branku

27.01.2008
AL SHAAB CLUB – Fotbalisté Slavie zakončili herní soustředění ve Spojených Arabských Emirátech porážkou. Ve velmi vyrovnaném zápase podlehli Zenitu Petrohrad 0:1.

Příprava B-týmu a mládeže v plném proudu

27.01.2008
PRAHA - „Zimní příprava všech mládežnických mužstev včetně rezervního týmu dospělých probíhá bez problémů. Ve většině týmů se testují noví hráči a to nejen z Česka,“ řekl našemu webu sportovní ředitel Michal Šrámek.
Další stránky
123456>>