Články

Béčko porazilo Vlašim brankou Koblera

31.01.2007
PRAHA - V dalším utkání vyšehradského zimního turnaje porazilo slávistické béčko Vlašim 1:0, když rozhodující gól vstřelil pět minut před koncem záložník Kobler. Trenér Kozel nemohl počítat s několika hráči, kteří onemocněli.

S Mladou Boleslaví nerozhodně

31.01.2007
PRAHA - Slavia ve středu remizovala v dalším přípravném střetnutí s Mladou Boleslaví 2:2. V první půli byl nejblíže ke skórování Matej Krajčík, který napálil střelou za vápnem břevno.

Dorosty a juniorka v plné zimní přípravě

31.01.2007
PRAHA – Stejně jako u našeho A týmu, rozběhla se v novém roce naplno také příprava všech dorosteneckých týmů a slávistické juniorky. Všechny týmy mají za sebou soustředění v horském prostředí a absolvovaly nebo absolvují tréninkový pobyt v ideálním prostředí v jihočeském Písku.

Mladší žáci v halovém finále

30.01.2007
PRAHA – Mladší žáci Slavie postoupili do finále halové sezóny. Kvalifikační turnaj v Nymburce zvládli svěřenci trenéra Petra Kovaříka bez ztráty jediného bodu, všechny své soupeře porazili nejméně o čtyři branky.

Soustředění na Kanárech od 17. února

30.01.2007
PRAHA – Slávisté budou ladit svoji formu před startem jarní části I. Gambrinus ligy na Kanárských ostrovech. Za lepšími klimatickými podmínkami se vydají již 17. února, vrátí se 24. února. Z původně plánovaného programu tak odpadá přátelský zápas se Salcburkem.

Mladé slávisty čekají reprezentační srazy

29.01.2007
PRAHA – Kromě dvou slovenských reprezentantů Šventa a Kozáčika, kteří zamíří do Španělska, poletí do zahraničí na soustředění českých národních týmů i další mladí hráči.

Švento a Kozáčik v nominaci Slovenska

29.01.2007
PRAHA - Brankář Matúš Kozáčik a záložník Dušan Švento jsou v nominaci trenéra Jána Kociána pro přípravný zápas Slovenska s Polskem, který se uskuteční v rámci reprezentačního soustředění ve Španělsku v Jereze de la Frontera 7. února od 20:30. Přímý přenos bude vysílat STV.

Slavia prohrála s Bohemians 1905 (25 fotek)

28.01.2007
PRAHA / EDEN - Slavia do finále letošního Tipsport Cupu s největší pravděpodobností nepostoupí. V nedělním utkání prohrála s Bohemians 1905 1:2 a její soupeř je velmi blízko postupu.

Radek Černý chytal v FA Cupu

28.01.2007
Bývalý slávistický brankář Radek Černý se po dvou měsících opět dostal do branky Tottenhamu Hotspur. Bolavá záda vyřadila ze hry jedničku týmu Paula Robinsona a tak na White Hart Lane dostal příležitost jeho náhradník. Pavel Fořt nastoupil podruhé za Toulouse.

Petru Jandovi se po záloze nestýská

27.01.2007
PRAHA - „Jsem rád, že hraji, post záleží na trenérovi, jak uzná za vhodné. Přesun do útoku mi ale nevadí,“ řekl našemu webu střelec dvou sobotních branek Petr Janda.

Vyšehradské derby juniorek nerozhodně

27.01.2007
PRAHA - Juniorka Slavie remizovala v dalším zápase Dragoun Cup s béčkem Sparty 1:1. V závěru vyrovnal Lukáš Nachtman, který využil přihrávku Vojty Marka a ve skrumáži poslal míč podél brankáře do sítě.

Slavia porazila Budějovice 3:2

27.01.2007
PRAHA/EDEN - Slavia vyhrála i druhé utkání zimního turnaje Tipsport Cup, když přehrála České Budějovice 3:2. Dvě branky vstřelil Petr Janda, třetí přidal pět minut před koncem po rohu Mateje Krajčíka Ante Aračič. Budějovice daly svoji první branku v první půli, když se prosadil Skála, v poslední minutě upravil skóre Schon.

Na testy přichází makedonský útočník

26.01.2007
PRAHA – Slavia otestuje dvacetiletého makedonského útočníka Armenda Nedzipiho (11.8.1986) z klubu Sloga Jugomagnat, který sídlí ve Skopje.

O víkendu v Edenu Tipsport Cup

26.01.2007
PRAHA – O víkendu pokračuje dalšími zápasy desátý ročník turnaje Tipsport Cup, Slavia sehraje hned dvě utkání – v sobotu od 12:30 (pozor je to o hodinu dříve, než byl původní rozpis) s Českými Budějovicemi před kamerami kanálu ČT4 Sport a v neděli od 11 hodin s Bohemians 1905.