Články

Palermo přehrálo AC Milán

31.01.2006
PRAHA - Změna trenéra na lavičce našeho soupeře v Poháru UEFA přinesla okamžitý efekt. V odvetě italského poháru totiž Palermo porazilo AC Milán 3:0. První zápas skončil 0:1, sicilský klub postupuje do semifinále.

Hercegfalvi: Jsem rád, že to vyšlo

31.01.2006
PRAHA - Zoltán Hercegfalvi zaujal naše trenéry svými výkony na zimním turnaji Tipsport Cup, hned v prvním duelu vstřelil branku, dobře hrál i v semifinále s Brnem. Se Slavií v pondělí podepsal smlouvu do konce sezóny s následnou opcí. Své první interview poskytl našemu webu v angličtině.

Gaúcho je slávistou

31.01.2006
PRAHA - V pondělí se poprvé do tréninku červenobílého týmu zapojil Brazilec Rogério Márcio Botelho, který používá fotbalové jméno Gaúcho. K prvnímu krátkému rozhovoru nabídl několik jazykových možností, trošku překvapivě i ruštinu, kterou získal za svého působení v Samaře, ale nakonec povídání proběhlo v angličtině.

Noví hráči už trénují s týmem

31.01.2006
PRAHA - Dva tréninky měli dnes na programu slávističtí fotbalisté. Na tom odpoledním se už se do tréninku zapojily i další nové posily, Brazilec Gaúcho, gólman Michal Vorel i stoper Radek Dosoudil.

Další posily: dva útočníci a gólman

31.01.2006
PRAHA - Slavia si dnes zajistila služby dvou útočníků - Brazilce Rogéria Márcia Botelha, hrajícího pod fotbalovým jménem Gaúcho, a maďarského útočníka Zoltána Hercegfalviho z FC Lombard, kterého červenobílí vyzkoušeli během zimního turnaje Tipsport Cup...

Juniorka ve středu proti Žižkovu

31.01.2006
PRAHA - Slávistická juniorka sehraje další utkání přípravného zimního turnaje Chance Cup ve středu 1. února od 16:00 v Xaverově, kde na umělé trávě hostí Viktorii Žižkov.

Slavii posílí obránce Dosoudil

31.01.2006
PRAHA – Slavia našla náhradu za Martina Latku, který odešel na hostování do Birminghamu. Klubu se na tři roky s opcí upsal dvaadvacetiletý jablonecký obránce Radek Dosoudil. Přestupní částka nebyla zveřejněna. Transfer bude dotažen po vyřešení posledních formalit.

Latka prožil hektický den

30.01.2006
PRAHA - Události kolem hostování stopera Martina Latky nabraly na konci týdne rychlý spád. V neděli odletěl do Birminghamu na zdravotní testy, v pondělí podepsal smlouvu o hostování v osmnáctém týmu anglické Premiership. „Je toho hodně, byl to hektický den," netajil se Martin Latka.

Tomáš Pešír se vrací z Řecka

30.01.2006
PRAHA – Útočník Tomáš Pešír se vrací z Řecka, kde měl hájit barvy ligového Iraklisu. Podle informací hráčova manažera se fotbalista nedomluvil na podmínkách smlouvy. Slavia Pešírovi, který má v klubu kontrakt do konce sezóny, nabídla prodloužení, ten ho ale neakceptoval. O dalším osudu hráče se rozhodne v nejbližších dnech.

Na dva dny do Palerma

30.01.2006
Slavia pořádá dvoudenní letecký zájezd do Palerma na utkání Poháru UEFA.

Slavia hraje s Xaverovem a Ružomberokem

30.01.2006
PRAHA – Slavia sehraje v tomto týdnu dva přípravné duely. Na hlavním stadiónu na Strahově se utká ve středu od 14:00 hodin s druholigovým Xaverovem. V sobotu pak od 11:00 se slovenským ligovým Ružomberokem, adeptem na mistrovský titul. Při obou zápasech bude otevřena pouze západní tribuna, vstup je zdarma.

Martin Latka hostuje v Birminghamu

30.01.2006
PRAHA – Jednadvacetiletý obránce Martin Latka odchází do osmnáctého celku anglické ligy Birmingham City. Kluby se na čtyřměsíčním hostování s opcí dohodly definitivně v pondělí dopoledne. Hráčem „Blues“ se Latka stane po absolvování zdravotních testů. Odstupné nebylo zveřejněno. „Podmínky smlouvy jsou ale pro Slavii velmi atraktivní,“ řekl manažer Lubomír Puček...

Latka na testech v Birminghamu

30.01.2006
PRAHA - Slávistický stoper Martin Latka odletěl v neděli večer do Birminghamu, kde v pondělí podstoupí zdravotní testy v místním klubu Premier League. „Slavia v současné době jedná s Birmingham City o působení našeho fotbalisty v Anglii. Jednání se blíží k dohodě," řekl manažer pro komunikaci Alexandr Kliment.
Další stránky
123456>>