Články

Matej Krajčík je slávista

31.01.2003
Dnešním dnem se stal definitivně naším hráčem. Dlouhovlasý záložník Matej Krajčík, který se s týmem připravoval od začátku ledna, přestupuje z druholigového Xaverova do Slavie.

Petr Voříšek zatím nepřestupuje

31.01.2003
Třiadvacetiletý záložník Petr Voříšek, o kterého náš klub usiloval, zůstává v Teplicích. Slavia, která za fotbalistu nabídla přes dvacet miliónů korun, se s Teplicemi neshodla na výši odstupného.

Hráčské příchody a odchody v zimním období

31.01.2003
O půlnoci v pátek 31. ledna skončilo zimní přestupní období. Hráčské příchody a odchody najdete zde.

Darko Šuškavčevič přestupuje

31.01.2003
Devětadvacetiletý obránce Darko Šuškavčevič uspěl na testech v řeckém Panionisu Atény a přestupuje. Ve svém novém působišti by měl ještě dnes podepsat profesionální smlouvu.

Slavii čeká další dvojzápas

31.01.2003
Ještě před pondělním odjezdem na soustředění do Blšan sehraje Slavia dva přípravné duely. V sobotu se v Edenu utká s druholigovým Chomutovem a divizním Litvínovem. První utkání začíná v 10:30, druhé ve 13:00 hodin.

Jiří Plíšek odpovídal fanouškům

30.01.2003
Hostem čtvrtečního on-line rozhovoru na www.slavia.cz byl trenér našeho A-dorostu Jiří Plíšek, který byl na začátku ledna oceněn jako nejlepší trenér mládeže za rok 2002 a jehož svěřenci jsou po podzimu na prvním místě ligové tabulky.

Darko Šuškavčevič na testech

30.01.2003
Jugoslávský obránce Darko Šuškavčevič odletěl na testy do Panioniosu Atény. V řeckém týmu, kterému po šestnácti kolech probíhající sezóny patří pátá příčka, již působí čeští fotbalisté Petr Vlček a Jaroslav Drobný.

Tomáš Hrdlička byl se zápasy proti Slovanu spokojený

29.01.2003
Den po svém návratu ze soustředění v Turecku se slávisté dvakrát utkali se Slovanem Bratislava. Na úspěšném vystoupení mužstva (0:0 a 3:0) se podílel i dvacetiletý Tomáš Hrdlička. Náš obránce se k týmu připojil teprve v úterý, v době přípravy v turecké Antalyi reprezentoval s jednadvacítkou na turnaji v Kataru.

K dalšímu soustředění odjíždí Slavia do Blšan

29.01.2003
Z pobytu v Turecku, kde se připravovali na ligové a pohárové jaro, se slávisté vrátili v úterý. V Antalyi strávili necelé dva týdny a sehráli šest mezinárodních střetnutí. „Soustředění splnilo účel. Náladu nám trochu kazilo počasí, hřiště však byla v celkem dobrém stavu a kromě jednoho odpoledne jsme trénovali podle plánu,“ říká kouč Miroslav Beránek. „A hlavně – nastoupili jsme v těžkých utkáních proti řadě kvalitních soupeřů. Všechny fotbalisty jsme dokonale prověřili. Zahrál si každý, což je zejména u mladých velmi pozitivní,“ oceňuje trenér.

Slavia se utkala se Slovanem Bratislava

29.01.2003
Den po návratu ze soustředění v Turecku sehrála Slavia dvojutkání s vedoucím celkem slovenské ligy Slovanem Bratislava. První zápas skončil bez branek, druhý jsme vyhráli vysoko 3:0.

Juniorka prohrála s Mostem

29.01.2003
Béčko se dnes na umělé trávě v Edenu utkalo s druholigovým Mostem. Mladým slávistům se na rozdíl od minulého týdne, kdy se stejným mužstvem remizovali 2:2, nedařilo a podlehli 2:4. „Soupeř nás převyšoval herně i kondičně. Nedařila se nám kombinace, kazili jsme i jendoduché přihrávky,“ uvedl kouč Luděk Klusáček.

Richard Dostálek lituje špatného počasí

28.01.2003
Ze slávistického autobusu, který přivezl naše fotbalisty z ruzyňského letiště, kam s víc jak hodinovým zpožděním přicestovali ze soustředění v Turecku, vystoupil záložník Richard Dostálek mezi prvními. Ještě před tréninkem, který bezprostředně následoval, se svěřil se svými dojmy z pobytu v Antalyi.
V článku najdete několik fotografií z dnešního příjezdu do Edenu.

Tomáš Šilhavý ochutnal reprezentační atmosféru

28.01.2003
Pozvánku do reprezentační jednadvacítky dostal několikrát, startu se ale dočkal až nyní. Obránce Tomáš Šilhavý se společně se lvíčaty Wernera Ličky účastnil mezinárodního turnaje v Kataru a připsal si tři zápasy.

Slavia se vrací do Prahy

27.01.2003
Pobyt Slavie v turecké Antalyi se chýlí ke konci. Po dnešním odpoledním tréninku se výprava začne balit a v úterý těsně před devátou hodinou nasedne do letadla směr Praha. Přílet na Ruzyň je naplánován na půl dvanáctou našeho času.
Další stránky
123456>>