Board Room

SK Slavia Praha disponuje VIP prostorem ve 2. patře Eden Areny.

Tento exkluzivní kloubový prostor s přímým vstupem na VIP tribunu stadionu je možné využít pro konferenční a vzdělávací aktivity i soukromé oslavy a večírky.

Zajistíme přípravu akce, catering i technické vybavení.

Prostor je koncipován pro mnohostranné využití:

Firemní akce

- jednání, konference, školící a vzdělávací akce, porady, semináře, vánoční večírky, teambuildingové aktivity, firemní oslavy, rauty...

Soukromé akce:

- rodinné oslavy, narozeniny, jubilea, party...

Žhavou novinkou je uspořádání svatební hostiny na půdě fotbalové klubu.

  • Prostor je klimatizován s možností zatemnění, součástí je dataprojektor s plátnem, ozvučení, 2 bezdrátové mikrofony, ve všech prostorách je k dispozici bezdrátové připojení Wi-Fi.
  • Uspořádání prostoru je variabilní.
  • Do sálu je možné instalovat taneční parket.
  • Ve spolupráci s firmou Perfect Catering zajistíme perfektní cateringový servis připravený na míru - menu a doprovodný servis vždy přizpůsobíme tématu a stylu akce.
  • Další informace o klubových prostorách a jejich pronájmu je možné získat na e-mailové adrese klient@slavia.cz nebo na telefonu: 272 011 581

  • Zaujměte nejen tématem Vašeho školení, ale také netradiční volbou prostor!

Reklamní svatební záběry na stadionu připravil fotograf Martin Malý s obráncem Benjaminem Vomáčkou a jeho přítelkyní Katkou.

Svatební šaty pro tuto příležitost zapůjčil Osmany Laffita. "V tak krásných šatech bylo i samotné fotografování velkým zážitkem, každá nevěsta se v nich musí citít nádherně," pochvalovala si Katka.

"Myslím si, že pro fanoušky, pro které je Slavia celým životem, je to velice dobrá příležitost, jak vstoupit do svazku manželského na tom nejlepším místě, právě v domově Slavie tady na krásném novém stadionu, v prostorách Slavie," dodal k tomu Benjamin.

 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz