Fanshop

O KEMPU

Chceš se cítit jako opravdový hráč Slavie? Zkusit si tréninkové jednotky pod vedením vynikajících trenérů klubu, kteří vychovali hráče jako Marek Suchý, Tomáš Necid nebo Ondřej Petrák?
Vítejte na oficiální webové stránce fotbalového kempu SK Slavia Praha – fotbal a.s.

Základní informace o kempu:


Slavia otevírá třetí ročník letních fotbalových kempů! Jedná se o týdenní all inclusive fotbalový program pro hráče a hráčky ročníků 2002 – 2010. Oficiální Slavia fotbalové kempy nabízí jedinečnou možnost zažít specializované fotbalové tréninky pod profesionálním vedením licencovaných mládežnických trenérů klubu. Všechny fotbalové tréninky vychází z metodiky a koncepce klubu ve výchově talentů.

Veškerý program se uskuteční v areálu mládeže v bezprostřední blízkosti stadionu v Edenu.

Slavia kemp je ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit své individuální fotbalové schopnosti a dovednosti a zároveň zažít unikátní prostředí a jedinečnou atmosféru historicky nejstaršího českého klubu. Slavia kemp umožňuje účastníkům nejen osvojit si nové dovednosti, ale zlepšit také své duševní a fyzické schopnosti.

Patron kempu:

 • Patronem kempu je slávistický kapitán Karel Piták. Přišel do Slavie poprvé na podzim 2001 a v sešívaném dresu odehrál pět let. Ve Slavii se stal brzy oporou a klíčovým hráčem, postupem času také kapitánem a ikonou klubu.

Pro účastníky je připraven pestrý program. Stereotyp a nudu během našeho kempu rozhodně nezažijete, naopak na Vás čekají:

 • Fotbalové tréninky
 • Atletické tréninky zaměřené na všeobecnou pohybovou průpravu
 • Specializované brankářské tréninky
 • Beachfotbal
 • Plavání v bazénu v Edenu
 • Volnočasové aktivity
 • Prohlídka stadionu a zázemí klubu
 • Setkání, autogramiáda a diskuse s vybranými hráči A-týmu SK Slavia Praha
 • Soutěže a hry o ceny
 • Uvítací balíček
 • Vstupenky na první utkání další sezóny
 • Pro ty, kteří zvolí variantu s ubytováním dále promítání filmů s fotbalovou tématikou, beseda s hráčem, společenské hry, výuka angličtiny s fotbalovou tematikou…

Pokud chceš zlepšit své fotbalové dovednosti a stát se na týden hráčem Slavie, neváhej se přihlásit.
Termíny:

 1. Turnus: 2. 7. – 8. 7. 2017
 2. Turnus: 9. 7. – 15. 7. 2017

Oba turnusy jsou určeny pro hráče a hráčky ročníků 2002 – 2010 (mladší a starší zájemci budou přijati po individuální konzultaci). Hráči budou rozděleni do skupin podle ročníků narození. Kempu se mohou zúčastnit také zahraniční hráči, jelikož trenéři kempu hovoří anglicky.

Účastníci kempu mají na výběr ze 2 variant:

 1. Slávista ve dne v noci: S ubytováním – ubytování ve 3* hotelu Slavia (situovaném přímo v tréninkovém centru mládeže) pod dohledem trenérů bydlících tamtéž
 2. Slávista pouze ve dne: Bez ubytování – účastníci dorazí vždy ráno před prvním tréninkem a poté navečer odcházejí v doprovodu domů

Fotbalový kemp se uskuteční přímo v areálu mládeže klubu SK Slavia Praha. V rámci pestrého programu budou využita nejen fotbalová hřiště klubu, nýbrž také atletický stadion či plavecký bazén. Všechna tato sportoviště se nachází v bezprostřední blízkosti areálu.

Cena kempu:

 1. Slávista ve dne v noci 8.500 Kč (7 dní vč. ubytování a kompletního stravování v hotelu Slavia, snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, 2.večeře, pitný režim)
 2. Slávista pouze ve dne 5.500 Kč (7 dní bez ubytování, stravování v hotelu Slavia, svačina, oběd, svačina, pitný režim)

SK Slavia Praha se dlouhodobě pyšní vynikajícími výsledky v práci s mládeží. Neváhejte si proto zkusit tréninky a tréninkové metody, díky kterým se hráči jako Marek Suchý, Tomáš Necid a Tomáš Pekhart dostali až do reprezentace.

 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz