U19


kolodatumHřištědomácíhosté  
přát. čt 13.7.2017 Ústí nad Orlicí  Hradec Králové  Slavia 3:3 (3:0)
přát. so 15.7.2017 Ústí nad Orlicí  Pardubice  Slavia 1:1 (1:1)
přát. út 18.7.2017 Xaverov  Slavia  Karlsruhe 2:3 (2:1)
CeeCup čt 20.7.2017 Stadion Evžena Rošického, Strahov  Slavia  Academia 6:0 (1:0)
CeeCup so 22.7.2017 Stadion Evžena Rošického, Strahov  Slavia  Altınordu F.K. 1:3 (0:2)
CeeCup út 25.7.2017 TCM Sparta  Sparta  Slavia 3:0 (1:0)
přát. so 29.7.2017 Městský stadion  Mladá Boleslav  Slavia 1:3 (0:2)
17. so 5.8.2017 Xaverov  Slavia  Pardubice 1:2pen (1:0)
1 út 15.8.2017 Duchcov  Teplice  Slavia 0:4 (0:1)
2. so 19.8.2017 Xaverov  Slavia  Příbram 3:1 (2:1)
3. so 26.8.2017 Areál Vl.Marečka  Zlín  Slavia 2:3pen (1:2)
4. so 2.9.2017 Xaverov  Slavia  Bohemians 1905 1:2 (0:0)
5. so 9.9.2017 Řepčín  Olomouc  Slavia 4:0 (2:0)
6. so 16.9.2017 Xaverov  Slavia  Ostrava 1:0 (0:0)
7. so 23.9.2017 Luční ulice  Plzeň  Slavia 1:2 (0:1)
8. so 30.9.2017 Xaverov  Slavia  Č. Budějovice 3:2pen (0:1)
11. so 21.10.2017 MěS Lipová  Opava  Slavia 1:3 (0:2)
9. út 24.10.2017 Kovona  Karviná  Slavia 2:1 (2:1)
12. so 28.10.2017 Xaverov  Slavia  Hradec Králové 3:2pen (1:1)
13. pá 3.11.2017 Srbská  Zbrojovka Brno  Slavia 6:0 (3:0)
15. pá 17.11.2017  Mladá Boleslav  Slavia 2:3pen (1:2)
10. út 21.11.2017 UMT Eden  Slavia  Frýdek-Místek 4:1 (3:0)
16. so 25.11.2017 UMT Eden  Slavia  Sparta 3:5 (1:2)
přát. so 20.1.2018 Xaverov  Slavia  Slask Wroclaw 5:1 (4:0)
přát. ne 28.1.2018 Fürth  Fürth  Slavia 0:3 (0:2)
přát. st 31.1.2018 UMT Mikulova  Dukla Jižní Město  Slavia 0:9 (0:3)
přát. so 3.2.2018 UMT Benešov  Benešov  Slavia 3:3 (1:2)
přát. st 7.2.2018 UMT Braník  Braník  Slavia 1:7 (1:3)
přát. so 17.2.2018 UMT ZŠ Pastelka  Mladá Boleslav  Slavia 3:3 (1:1)
14. so 24.2.2018 UMT Xaverov  Slavia  Slovácko 0:1 (0:0)
19. so 3.3.2018  Příbram  Slavia 2:3pen (2:0)
20. so 10.3.2018 UMT Xaverov  Slavia  Zlín 3:0 (1:0)
21. čt 15.3.2018 UMT Uhřiněves  Bohemians 1905  Slavia 0:4 (0:3)
23. so 31.3.2018 ZŠ Jana Šoupala  Ostrava  Slavia 2:1pen (0:1)
24. so 7.4.2018 Xaverov  Slavia  Plzeň 5:0 (3:0)
25. so 14.4.2018 SCM Složiště  Č. Budějovice  Slavia 3:2 (1:2)
22. st 18.4.2018 Xaverov  Slavia  Olomouc 3:1 (1:1)
26. so 21.4.2018 Xaverov  Slavia  Karviná 14:00  
27. so 28.4.2018  Frýdek-Místek  Slavia 13:15  
28. so 5.5.2018 Xaverov  Slavia  Opava 14:00  
29. so 12.5.2018 Bavlna  Hradec Králové  Slavia 11:00  
34. út 15.5.2018 Ohrazenice  Pardubice  Slavia 11:00  
30. so 19.5.2018 Xaverov  Slavia  Zbrojovka Brno 13:00  
18. st 23.5.2018 Xaverov  Slavia  Teplice 11:00  
31. so 26.5.2018 Širůch  Slovácko  Slavia 13:00  
32. so 2.6.2018 Xaverov  Slavia  Mladá Boleslav 11:00  
33. so 9.6.2018 TCM Strahov  Sparta  Slavia 11:00  
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz