U17


kolodatumHřištědomácíhosté  
přát. čt 13.7.2017 Ústí nad Orlicí  Hradec Králové  Slavia 0:10 (0:5)
přát. so 15.7.2017 Ústí nad Orlicí  Pardubice  Slavia 0:3 (0:2)
Turnaj po 24.7.2017 Čína  Čínský národní tým  Slavia 0:2  
Turnaj st 26.7.2017 Čína  Yokohama  Slavia 2:1  
Turnaj pá 28.7.2017 Čína  Bahrajn  Slavia 1:2  
Turnaj so 29.7.2017 Čína  Granada  Slavia 1:5  
přát. út 8.8.2017  Honvéd FC  Slavia 2:4  
přát. čt 10.8.2017  Puskás  Slavia 2:0  
17. so 5.8.2017 Xaverov  Slavia  Pardubice 1:0 (1:0)
1. út 15.8.2017 Duchcov  Teplice  Slavia 0:3 (0:1)
2. so 19.8.2017 Xaverov  Slavia  Příbram 13:1 (6:1)
3. so 26.8.2017 Areál Vl.Marečka  Zlín  Slavia 0:1 (0:1)
4. so 2.9.2017 Xaverov  Slavia  Bohemians 1905 2:0 (0:0)
5. so 9.9.2017 Řepčín  Olomouc  Slavia 1:4 (0:2)
6. so 16.9.2017 Xaverov  Slavia  Ostrava 2:0 (2:0)
7. so 23.9.2017 Luční ulice  Plzeň  Slavia 1:4 (0:1)
8. so 30.9.2017 Xaverov  Slavia  Č. Budějovice 5:1 (2:0)
11. so 21.10.2017 MěS Lipová  Opava  Slavia 1:2pen (1:1)
9. út 24.10.2017 Kovona  Karviná  Slavia 2:6 (1:3)
12. so 28.10.2017 Xaverov  Slavia  Hradec Králové 6:0 (2:0)
13. pá 3.11.2017 Srbská  Zbrojovka Brno  Slavia 0:6 (0:1)
15. pá 17.11.2017  Mladá Boleslav  Slavia 0:2 (0:0)
10. út 21.11.2017 Eden  Slavia  Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
17. so 25.11.2017 UMT Eden  Slavia  Sparta 3:0 (1:0)
přát. čt 25.1.2018 UMT Eden  Slavia  Dukla Praha 6:1 (1:1)
přát. ne 28.1.2018 Fürth  Fürth  Slavia 2:2 (0:1)
přát. pá 2.2.2018 Eden  Slavia  Žilina 2:5 (1:4)
přát. út 6.2.2018 UMT Eden  Slavia  Puskás 2:1 (0:1)
přát. st 14.2.2018 Eden  Slavia  Ružomberok 6:0  
přát. so 17.2.2018 UMT ZŠ Pastelka  Mladá Boleslav  Slavia 1:5 (0:1)
14. so 24.2.2018 Xaverov  Slavia  Slovácko 2:3pen (2:0)
19. so 3.3.2018  Příbram  Slavia 1:3 (1:1)
20. so 10.3.2018 Xaverov  Slavia  Zlín 7:0 (4:0)
21. čt 15.3.2018 Uhřiněves  Bohemians 1905  Slavia 1:2 (0:1)
23. so 31.3.2018 Vítkovice  Ostrava  Slavia 3:2 (1:0)
24. so 7.4.2018 Xaverov  Slavia  Plzeň 1:0 (0:0)
25. so 14.4.2018 TCM Složiště  Č. Budějovice  Slavia 1:2 (0:0)
27. st 18.4.2018 Xaverov  Slavia  Olomouc 14:15  
26. so 21.4.2018 Xaverov  Slavia  Karviná 16:15  
27. so 28.4.2018  Frýdek-Místek  Slavia 15:30  
28. so 5.5.2018 Xaverov  Slavia  Opava 16:15  
29. so 12.5.2018 Bavlna  Hradec Králové  Slavia 13:15  
34. út 15.5.2018 Ohrazenice  Pardubice  Slavia 13:15  
30. so 19.5.2018 Xaverov  Slavia  Zbrojovka Brno 15:15  
18. st 23.5.2018 Xaverov  Slavia  Teplice 13:15  
31. so 26.5.2018 Širůch  Slovácko  Slavia 15:15  
32. ne 3.6.2018 Xaverov  Slavia  Mladá Boleslav 13:15  
33. so 9.6.2018 TCM Strahov  Sparta  Slavia 13:15  
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz