U16


kolodatumHřištědomácíhosté  
přát. st 19.7.2017 Ústí nad Orlicí  Hradec Králové  Slavia 2:2  
přát. ne 30.7.2017 Xaverov  Slavia  Zbrojovka Brno 0:1  
přát. ne 6.8.2017 Xaverov  Slavia  Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
přát. út 8.8.2017  Honvéd FC  Slavia 1:4  
přát. čt 10.8.2017  Puskás  Slavia 2:2  
Turnaj so 12.8.2017  SBV Vitesse  Slavia 0:3  
Turnaj so 12.8.2017  Omonia  Slavia 0:7  
Turnaj ne 13.8.2017  Domžale  Slavia 2:5 (2:2)
2. pá 18.8.2017 Stadion F. Klozeho  Kladno  Slavia 2:5 (1:2)
3. ne 27.8.2017 Xaverov  Slavia  Benešov 4:0  
4. ne 3.9.2017  Petřín Plzeň  Slavia 0:10 (0:2)
5. ne 10.9.2017 Xaverov  Slavia  Vyšehrad 8:0  
6. ne 17.9.2017  Aritma Praha  Slavia 1:5 (0:1)
7. st 20.9.2017 Xaverov  Slavia  Táborsko 2:0 (1:0)
8. ne 1.10.2017  Motorlet  Slavia 2:4  
10. st 4.10.2017 Střížkov  Žižkov  Slavia 0:4 (0:2)
9. ne 8.10.2017 Xaverov  Slavia  Příbram 3:1 (2:1)
Turnaj st 11.10.2017 Novigrad  Man. City  Slavia 2:2 (1:0)
Turnaj čt 12.10.2017 Novigrad  Benfica Lisabon  Slavia 3:1 (3:0)
Turnaj pá 13.10.2017 Buzet  Bayern Mnichov  Slavia 0:2 (0:2)
Turnaj so 14.10.2017 Novigrad  Chelsea  Slavia 1:2 (0:2)
11. ne 22.10.2017 Xaverov  Slavia  Písek 3:0  
12. pá 27.10.2017  Meteor  Slavia 1:2  
13. ne 5.11.2017 Xaverov  Slavia  Č. Budějovice 3:0 (0:0)
14. st 22.11.2017 UMT Xaverov  Slavia  Plzeň 3:0  
15. st 15.11.2017  Sokolov  Slavia 2:6  
1. ne 26.11.2017 Xaverov  Slavia  Most 6:1 (3:0)
Turnaj so 2.12.2017 Turnaj Žilina  Slavia  Plzeň 3:2  
Turnaj so 2.12.2017 Turnaj Žilina  Slavia  Wisla Krakov 2:1  
Turnaj ne 3.12.2017 Turnaj Žilina  Slavia  Žilina 2:1  
Turnaj ne 3.12.2017 Turnaj Žilina  Slavia  Grodno 4:1  
MVM ne 10.12.2017 Xaverov  Slavia  Sparta 4:1  
přát. ne 21.1.2018 Eden  Slavia  Mladá Boleslav 7:0  
MVM so 27.1.2018 UMT Krnov  Opava  Slavia 0:10  
přát. pá 2.2.2018 Eden  Slavia  Žilina 2:4  
MVM ne 4.2.2018 TCM Strahov  Sparta  Slavia 3:0 (0:0)
přát. čt 8.2.2018 UMT Eden  Slavia  Bistra Zagreb 4:3  
přát. ne 11.2.2018 Xaverov  Slavia  Opava 6:0 (2:0)
přát. st 14.2.2018 UMT Eden  Slavia  Ružomberok 5:0  
přát. ne 18.2.2018 Xaverov  Slavia  Zbrojovka Brno 3:0  
přát. ne 25.2.2018 TCM Ivanovice  Zbrojovka Brno  Slavia 0:4  
přát. ne 4.3.2018 TCM Bavlna  Hradec Králové  Slavia 0:2 (0:2)
16. ne 11.3.2018  Most  Slavia 1:2 (0:2)
17. ne 18.3.2018 Xaverov  Slavia  Kladno 4:0  
19. st 21.3.2018  Slavia  Petřín Plzeň 7:0 (1:0)
18. čt 22.3.2018  Benešov  Slavia 3:1  
20. ne 8.4.2018 UMT Vyšehrad  Vyšehrad  Slavia 0:7 (0:1)
21. ne 15.4.2018 Xaverov  Slavia  Aritma Praha 11:1 (3:0)
22. ne 22.4.2018  Táborsko  Slavia 17:15  
23. ne 29.4.2018 Xaverov  Slavia  Motorlet 17:00  
24. ne 6.5.2018  Příbram  Slavia 12:15  
30. st 9.5.2018  Slavia  Sokolov 13:15  
25. ne 13.5.2018  Slavia  Žižkov 17:00  
26. ne 20.5.2018  Písek  Slavia 12:15  
27. ne 27.5.2018  Slavia  Meteor 17:00  
28. ne 3.6.2018  Č. Budějovice  Slavia 13:15  
29. ne 10.6.2018  Plzeň  Slavia 14:00  
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz