0:1
(0:1)
Pohár, 25. 4. 2017, Eden
SK Slavia Praha - FC Zlín
Branky: <b>Branky:</b> 32. Holík <b>Žluté karty:</b> 9. Gajič, 86. Holík, 89. Hnaníček, 90. Dostál <b>Rozhodčí:</b> Machálek – Arnošt, Boček
PRAHA/EDEN - S několika změnami v základní sestavě nastoupila Slavia do semifinálového utkání MOL Cupu se Zlínem. Sešívaní na moravský tým nestačili a v domácím poháru si finále nezahrají.
První ohrožení branky si připravil Antonín Barák, jeho střela ze střední vzdálenosti však mířila pouze do středu brány. Další minuty pak divákům příliš pěkný fotbal nenabídly, bojovalo se především ve středu hřiště.

Z ojedinělé příležitosti se vedení ujali hosté ze Zlína. Zaváhání Simona Deliho v rozehrávce vystihl Ibrahim Traoré, míč předložil Lukášovi Holíkovi, který prostřelil brankáře Přemysla Kováře.

Ve 43. minutě byla Slavia blízko vyrovnání. Po centru ze standardní situace se míč odrazil k Murisu Mešanovičovi, který parádními nůžkami trefil tyč branky.

Slavia ve druhém poločase dobývala pokutové území Zlína, ovšem k ohrožení brankáře Dostála se dostávala pouze sporadicky. Výraznější šanci měl po centru Josefa Hušbauera Muris Mešanovič, ovšem hlavičkoval pouze doprostřed.

Závěrečný tlak už bohužel gól sešívaných nepřinesl. Slavia podlehla Zlínu 0:1 a v MOL Cupu končí v semifinále.