Juniorka: Z Plzně bez bodu | SK Slavia Praha

(0:0)
NAD, 23. 4. 2018, Luční
FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
Branky: <b>Branky:</b> 65. Kepl, 88. Štursa
Ve třetím zápase skupiny B nadstavbové části Juniorské ligy se sešívaní utkali v Plzni s domácí Viktorií. Trenér Pavel Řehák mohl do zápasu počítat s trojicí Martin Otáhal, Michal Frydrych a Pavel Bucha. Tři body za výhru 2:0 ale získala Plzeň.
Aktivněji vstoupili do duelu sešívaní. Už ve druhé minutě měla Slavia rychlý brejk, první zakončení obrana zblokovala, k míči se dostal Rovlan Muradov, jeho střela ale letěla nad branku. O dvě minuty později se sešívaní dostali do zakončení po závaru před brankou Plzně, brankář Sváček ale střelu vytáhl na roh.

V 15. minutě vypálil Imad Rondić, jeho ránu zastavila tyč. Do další příležitosti se dostala Plzeň, Arzberger dostal přihrávku do vápna, v poslední chvíli ale obrana sešívaných střelu zblokovala. V závěru poločasu znova orazítkoval brankovou konstrukci Imad Rondić, tentokrát hlavou trefil břevno. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

52. minuta přinesla další velkou šanci Slavie, míč ale skončil těsně mimo branku. Na druhé straně předvedl dobrý zákrok Martin Otáhal, který vychytal Ondřeje Štursu. V 65. minutě šli domácí do vedení, střelu Lukáše Pihrta Martin Otáhal vyrazil, na dorážku Tomáše Kepla už ale byl krátký.

Slavia se poté vrhla do útoku a domácí se dostávali do rychlých protiútoků. Ondřej Štursa poprvé mířil mimo, ve druhé šanci předvedl dobrý zákrok Martin Otáhal, v další příležitosti mířil lob Tomáše Kepla mimo. Rozhodnutí přišlo v 88. minutě, kdy se k míči dostal Ondřej Štursa a potvrdil výhru domácích 2:0.

Další duel Juniorské ligy odehrají sešívaní 30. 4. od 11:00 na Xaverově proti Jablonci.