Juniorka: Šest tref do sítě Humpolce | SK Slavia Praha

0:6
(0:1)
přát., 3. 2. 2018, Humpolec
FK Humpolec - SK Slavia Praha
Branky: <b>Branky:</b> 41. a 55. Rondić, 49. Čvančara, 65. vlastní, 69. Vilotič, 89. Trapanovski
HUMPOLEC - Junioři cestovali k dalšímu přípravnému duelu do Humpolce, kde na zdejší umělé trávě změřili síly s domácím účastníkem krajského přeboru. Po poločasovém vedení 1:0 přidala Slavia ve druhém poločase dalších pět branek a zvítězila 6:0.
Do sestavy juniorky se vrátil Daniel Stropek, který se do přípravy zapojil kvůli operaci slepého střeva až v průběhu ledna, na pravém kraji zálohy pak nastoupil testovaný Samir Gurbanov.

Juniorka sešívaných šla do vedení v závěru poločasu, své střelecké dovednosti ukázal Imad Rondić. Hned ve čtvrté minutě druhého poločasu zvyšoval na 2:0 Tomáš Čvančara. Svůj druhý zásah přidal bosenský střelec Imad Rondić v 55. minutě. Ze čtvrtého zásahu do sítě domácího celku se Slavia radovala v 65. minutě, když si míč nešťastně srazil bránící hráč do vlastní branky.

O čtyři minuty později to bylo už 5:0, tentokrát se prosadil stoper Stefan Vilotić. Definitivní podobu skóre stanovili sešívaní junioři v předposlední minutě utkání, když se trefil Kristijan Trapanovski.

Juniorka porazila Humpolec vysoko 6:0, dvěma trefami se na tom podílel Imad Rondić.

V následujícím týdnu mají junioři naplánována dvě utkání, nejprve v úterý 6. února od 18:00 hrají na umělé trávě v ulici Štěpničná proti domácímu Meteoru, v neděli 11. února od 13:30 pak v generálce na Juniorskou ligu hostí na Xaverově druholigovou Vlašim.