Zápas SK Slavia Praha - MFK Karviná

2:0
(0:0)
26., so 21.4.2018, Xaverov
26., so 21.4.2018, Xaverov
SK Slavia Praha - MFK Karviná
Už ve druhé minutě měla Slavia velkou šanci na otevření skóre. Adam Petrák našel na levé straně Michaela Höniga, který obešel obránce a zakončoval, jeho střela však letěla mimo tři tyče. V další šanci střílel z hranice vápna Adam Petrák, jeho povedenou střelu k tyči brankář vyrazil.

U další akce byl opět Adam Petrák, tentokrát byl faulován těsně před velkým vápnem, k rozehrávce přímého kopu se postavil David Macháček, který nasměrovala svou střelu těsně vedle tyče. V závěru poločasu pronikal do vápna Matěj Valenta, tentokrát byl opět úspěšný brankář hostů.

V úvodu druhého poločasu se již sešívaní radovali z gólu. Jan Havránek vyhrál vzdušný souboj, míče se chopil Matěj Valenta, který přihrál do vápna na Michaela Höniga, který si poradil jak s obráncem, tak s brankáře Karviné - 1:0! Hosté měli dvě velké příležitosti, brankář Jakub Markovič ovšem předvedl skvělé zákroky!

Sám pak založil gólovou akci před druhou trefou Slavie. Svou rozehrávkou dostal míč na Martina Macha, stoper sešívaných vyvezl míč, našel na levé straně Daniela Koska, který pronikl za obranu a přihrál pod sebe na Matěje Valentu, reprezentační záložník do osmnácti let si pohrál s obranou a chladnokrevně zakončil!

V závěru zápasu měla Slavia ještě další brejky, v největší šanci zakončoval Jiří Janoušek vedle, i tak brala Slavia U19 tři body za výhru 2:0!
2:0

Sestavy

SK Slavia Praha

Markovič - Schneider, Drozda, Mach, Kosek - Valenta, Macháček (88. Zinhasovič), Petrák - Havránek (86. Bejbl), Azilinon (60. Janoušek), Hönig

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 54. Hönig, 77. Valenta

Aktuálně

Odbor přátel zakoupil mládeži televizi pro analýzu zápasů

10.5.2018
Po zakoupení vybavení do společenské místnosti internátu věnoval Odbor přátel mládežnické akademii televizi, která bude sloužit trenérům a vedení akademie k rozboru zápasů.

Výsledky mládeže: U16 vítězem své soutěže!

9.5.2018
Po týmu U14 si ve své soutěži zajistil prvenství také celek U16, který o víkendu porazil Příbram vysoko 8:0. Další výhry mají na svém kontě starší žáci U15 a U14, kteří porazili Mladou Boleslav.

Výsledky mládeže: U14 mistrem České ligy žáků U14

2.5.2018
Povedený víkend mají za sebou mládežnické týmy sešívaných. Nejenže všechny žákovské a dorostenecké celky zvítězily, tým U14 se navíc pět kol před koncem soutěže stal mistrem České ligy žáků U14!

Další články