Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. Bohemians 1905 | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. Bohemians 1905"

(0:0)
5. kolo, 2. 9. 2017, Xaverov
SK Slavia Praha - Bohemians 1905
Branky: <b>Branky:</b> 58. Valenta – 47. Koubek, 87. Bielesz
V prvním poločase diváci na Xaverově mnoho brankových příležitostí neviděli, hra se odehrávala hlavně ve středu pole. Z nadějné pozice pálil Jan Havránek levačkou těsně vedle. Další zajímavé akce stačila obrana hostů na poslední chvíli odvrátit. V závěru prvního poločas měli hráči Bohemians 1905 velkou příležitost. Útočník hostů vystihl chybnou malou domů a postupoval sám na brankáře Matěje Svítila, který však vytáhl skvělý zákrok.

Hned v úvodu druhého poločasu se ale trefili hosté. Centr Zemana z levé strany si našel Koubek, který se na malém vápně prosadil a otevřel skóre. Sešívaní srovnali po rohovém kopu Jana Havránka, jehož centr si našel na zadní tyči Matěj Valenta, který umístěnou střelou srovnal na 1:1.Slavia zatlačila hosty na jejich polovině, hráči Bohemians 1905 hrozili především z rychlých protiútoků. Jeden takový vyšel v 87. minutě, když se do šance dostal Lukáš Bielesz a lobem přehodil brankáře Svítila – 1:2.

Červenobílí mohli v závěru vyrovnat, centr Jana Havránka našel Libora Drozdu, který hlavičkou orazítkoval břevno. Chybělo jen pár centimetrů, aby se míč od horní tyče odrazil za brankovou čáru.

Starší dorostenci prohráli s Bohemians 1905 1:2. Šanci odčinit nepříznivý výsledek budou mít v sobotu 9.9. od 13:00 v Olomouci.