(0:2)
přát., 4. 2. 2017, UMT Mladá Boleslav
FK Dobrovice - SK Slavia Praha
Branky: <b>Branky:</b> 31. a 34. Telnar - 62. a 67. soupeř
MLADÁ BOLESLAV - Příprava juniorského týmu pokračovala na umělce v Mladé Boleslavi. Sešívaní se zde střetli s třetiligovou Dobrovicí. Přestože šla Slavia v první půli do dvoubrankového vedení, soupeř stačil po přestávce srovnat a oba týmy se tak rozešly smírně 2:2.
Juniorka, doplněna o některé hráče z týmu U19, zvládla první poločas výborně. Dobrou střeleckou formu z přípravných zápasů potvrdil Mario Telnar a dvěma brankami během tří minut stanovil poločasové skóre na 2:0 pro sešívané.

Ve druhém poločase se juniorům bohužel nepodařilo vedení udržet, kontaktní branku inkasovali v 62. minutě, vyrovnávací gól pak obdrželi v 67. minutě. Jak je zvykem v mistrovských zápasech v ČFL, v případě nerozhodného stavu se po utkání zahrávají pokutové kopy. V penaltovém rozstřelu byla úspěšnější Slavia v poměru 4:3.

Juniorku do konce zimní přípravy čekají dvě přípravná utkání, nejprve se ve středu 8. 2. od 11:00 utká s juniorkou Lech Poznaň, v generálce na Juniorskou ligu se pak v sobotu 11. 2. střetne s Humpolcem. Juniorskou ligu zahájí 19. 2. od 13:00 zápasem v Jihlavě.