Detaily utkání

Sestava Slavia

Lisa - Mikula, Žežulka, Kodr, Jakab - Král (46. A. Lauricella) - Prošek, Krejdl (46. Vávra), Vavrouš, Zoubek (46. Antwi) - Telnar

Poločas

2:0

Statistiky

Branky: 65. Telnar

Juniorka nestačila na Litoměřicko
FK Litoměřicko
Slavia
3:1
FK Litoměřicko
Slavia
přát., sobota 14.1.2017, 10:15


BROZANY NAD OHŘÍ - Juniorka sehrála druhé přípravné utkání v zimní přípravě, na umělé trávě v Brozanech se utkala s třetiligovým Litoměřickem. Svěřencům trenéra Pavla Řeháka se zápas příliš nevydařil a prohráli 1:3. Jedinou branku sešívaných vstřelil v 65. minutě Mario Telnar.

"Z výsledku i výkonu jsem zklamaný, inkasovali jsme laciné branky po individuálních chybách.Třetiligovému soupeři jsme nedokázali vzdorovat ani po fotbalové stránce ani v agresivitě, a to za nás hráli i zkušení hráči. Viděl jsem několik slabých individuálních výkonů. Nejsem spokojený, a to ani když vezmu v úvahu, v jaké fázi přípravy se nacházíme, soupeř na tom je podobně," zhodnotil druhý přípravný zápas zimní přípravy trenér Pavel Řehák.

Minulý týden absolvoval tým kondiční soustředění v Krkonoších. "Splnilo svůj účel, našli jsme v Krkonoších skvělé tréninkové podmínky, takže přesně to, co jsme od něj čekali." Aktuálně se juniorka připravuje v Edenu. "Trénujeme na umělé trávě, která je v Edenu přeci jen kvalitnější než na Xaverově, ale příští týden už se budeme po návratu áčka přesouvat na Xaverov. Čeká nás stále práce na kondici, tréninky na umělé trávě, posilovna, výběhy v lesoparku," popsal
Pavel Řehák. Mužstvu ordinuje jednofázové anebo dvoufázové tréninky. "Mírnou komplikací je školní docházka dorostenců, kteří tak stíhají jeden trénink denně, některé tréninky tudíž vynechávají."

Do sobotního přípravného zápasu zasáhl i Ghaňan Emmanuel Antwi, který se vrátil před několika dny z Afriky a příští týden se přidá k A-týmu.

Články o zápase


 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz