Detaily utkání

Sestava Slavia

Lisa (46. Otáhal) - Schulz, Žežulka, Fialka (46. Kodr), Zajac (60. Gilian) - Žárský (46. Antwi), Vavrouš, Havlina (60. D. Souček), Vávra (60. Zoubek) - Vazda - Jagnešák

Poločas

1:2

Statistiky

Branky: 4x Antwi, Fialka, Žežulka

Juniorka vstřelila šest gólů Velimi
Velim
Slavia
1:6
Velim
Slavia
přát., úterý 9.8.2016, 18:00


VELIM – Juniorka v týdnu opět odehrála přípravné utkání, tentokrát ve Velimi. Stejně jako tým U19, i junioři vstřelili soupeři z 1. A třídy šest branek.

Slavia v přípravném utkání přesvědčivě vyhrála, když o poločase vedla 2:1 a ve druhé půli vstřelil čtyři góly testovaný Ghaňan Emmanuel Antwi. 

"Soupeř byl sice z páté nejvyšší soutěže, ale i tak na sebe Antwi čtyřmi brankami poměrně výrazně upozornil. Je ročník 1996, porovnávám si ho s našimi hráči stejného ročníku jako jsou Valenta nebo Fotr. Měl by za nás odehrát ještě dvě přípravná utkání a poté si jeho možný přínos vyhodnotíme s oddělením skautinku," uvedl trenér Pavel Řehák

Náš kouč nasadil do hry i další dva testované hráče, na které dostalo skautinkové oddělení tip, a na jejichž vyzkoušení je v juniorce prostor. Anes Vazda je bosenský hráč, Adam Jagnešák z Dunajské Lužné na testech neuspěl. V základní sestavě se objevil i obránce Lukáš Fialka, který se na jaře vrátil z hostování ze slovenské Skalice a po pauze zaviněné zraněním nyní opět trénuje a rozehrává se.  

Články o zápase


 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz