Řehák – Žežulka, Broukal, Veselý (87. Havlina), Gilian (63. Pelyak), Vavrouš, Fialka, Vávra, Souček, Jakab, Telnar (74. Routek)

Juniorka veze z Třince tři body, výhru trefil Lukáš Veselý
0:1
Třinec
Slavia
11., neděle 23.10.2016, 13:00

TŘINEC - Napravit nepříznivou bilanci z posledních zápasů chtěla juniorka Slavie v dalekém Třinci. To se také povedlo, neboť díky brance Lukáše Veselého zvítězila 1:0.

O vývoji zápasu rozhodl již v 6. minutě Lukáš Veselý, který se prosadil střelou na zadní tyč. Ve 22. minutě mohl přidat druhou branku Slavie Daniel Souček, jeho zakončení ovšem zblokovala obrana Třince. Do konce prvního poločasu se dostali k ohrožení branky Josefa Řeháka také domácí, ale brankář Slavie držel čisté konto.

Úvod druhé půle patřil domácímu Třinci, dvě velké příležitosti měl Teplý, ale Josef Řehák vytáhl dva fantastické zákroky a svůj tým podržel. Na druhé straně měl šanci na druhý gól Lukáš Veselý, ale také jeho vychytal brankář. O to samé se pokoušel slávistický Lukáš Fialka, ale svou střelu zamířil mimo branku. Definitivně rozhodnout mohl Ondřej Žežulka, ale svůj samostatný únik zakončil nepřesnou střelou.

Juniorka tak z dalekého Třince veze do Prahy tři body za těsnou výhru 1:0 a prolomila svou nepříznivou sérii bez výhry.