Radimský - Walter, Krupička, Bejbl, Ielitro - Vaněk, Petrák, Pek - Stříbrský (70. Brojo), Čerňanský (63. Fencl), Sodoma (46. Suk)

Slavia
Příbram
9.kolo, neděle 8.10.2017, 14:00

Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:

Utkání hrané z naší strany hlavně v prvním poločase ve velmi dobrém tempu. Hráči se snažili hrát na co nejméně doteků s rychlým přechodem do útočné fáze. Hned v úvodu utkání jsme si vytvořili tlak a několikrát jsme se dostali do zakončení, ale gólman Příbrami byl vždy připraven a svůj tým bravurními zákroky podržel.

Ve 20. minutě krásným pasem za obranu z vlastní poloviny našel Bejbl našeho útočníka Čerňanského a ten svoje solo proměnil a zaslouženě poslal svůj tým do vedení. Konec poločasu se nám nevydařil byť jsme hráli deset minut přesilovku po žluté kartě soupeře.

V úvodu druhého poločasu naše hra neměla takové parametry jako v poločase prvním. I soupeř se dostal do několika nebezpečných situací, kdy z jedné padla vyrovnávací branka po naší taktické chybě a nedohrání situace před naším pokutovým územím. V posledních dvaceti minutách jsme soupeře zatlačili a výsledkem bylo nastřelení dvou tyčí a neproměnění několika slibných golových příležitostí.

A tak utkání dospělo do nerozhodného výsledku 1:1.O vítězi rozhodovaly penalty, kdy nás podržel golman Radimský, který zneškodnil pět pokutových kopů.