2:0
Slavia
Ostrava
6., sobota 16.9.2017, 16:15

V kategorii U17 se hrálo hodně bojovné utkání, na obou stranách bylo k vidění několik ostrých zákroků. Po jednom z nich ve 31. minutě měla Slavia výhodu pokutového kopu, ve vápně byl faulován Jakub Zeronik, nařízenou penaltu s přehledem proměnil Matěj Vít.

Hned o dvě minuty později to bylo už 2:0! David Eichler uvolnil na levé straně znovu Matěje Víta, který přidal jak svou druhou trefu, tak druhou branku Slavie. Další velká šance sešívaných ale trestuhodně gólem neskončila. David Eichler šel sám na brankáře Czedrona, sám před gólmanem ale ještě posunul míč před prázdnou bránu na Jakuba Zeronika, který však poslal míč mimo tři tyče.

Svým důrazem velké šanci Jakuba Zeronika pomohl Adam Vlasák, v jednom ze soubojů byl však udeřen do hlavy a z preventivních důvodů byl převezen do nemocnice na další vyšetření. Přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat do červenobílého dresu!

V 52. minutě mohl Matěj Vít dokončit hattrick, proti byl ale brankář. Po přihrávce Davida Eichlera měl velkou šanci Ondřej Kubiš, ani on ale třetí gól Slavie nevstřelil. Baník se v závěru zápasu dostal do tlaku, dva excelentní zákroky ale předvedl Jakub Trefil a ustrážil tak čisté konto.