Detaily utkání

Sestava Slavia

Surovčík - Janoušek (58. Ielitro), Krupička, Škarda, Schneider - Vaněk, Petrák (46. Bývalec), Pek - Zinhasovič, Suk (46. Hošek), Michsovký

Sestava Vyšehrad

Saladiak – Menšík (60. Drozd), Škurek, Stareček, Bazal – Majer, Klouček, Sochor, Souček (57. Ratner) – Krasnyanyk (62. O. Toman), Babka

Poločas

2:0

Statistiky

Branky: 57. a 63. Bývalec, 31. Suk, 42. Petrák, 51. Vaněk, 66. Hošek, 70. Pek

Fotogalerie

Fotogalerie

Slavia
Vyšehrad
7:0
Slavia
Vyšehrad
5., neděle 10.9.2017, 14:00


Utkání hodnotil trenér Michal Petrouš:

V prvním poločase jsme nemohli dlouho dostat do vyloženější šance.Většinou nás zradila nepřesnost nebo zbrklost v předfinální fázi hry.
Až ve 30. minutě se nám povedla útočná akce na pravé straně, kdy se dostal do křídelního prostoru J.Janoušek, který nezištně našel na první tyči Suka, a ten chladnokrevně otevřel skore na 1:0.

Těsně před poločasem nám vyšel rohový kop,který velmi dobře rozehrál Pek a na přední tyči zakončoval Petrák. Utkání se nám podařilo rozhodnout v úvodu druhého poločasu, kdy jsme soupeři vstřelili dvě rychlé branky. V prvním poločase jsme se dopouštěli hodně chyb a to hlavně v přesnosti přihrávek. Chybělo také více přímočarosti a pohybu bez míče. Druhý poločas se nám povedl o poznání lépe,kdy jsme předvedli solidní výkon podpořený efektivitou v zakončení. Opět se v týmu objevili hráči ročníku 2001,kteří do týmu přinesli svojí kvalitu.
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz