Trefil - Bárta, Vincour, Walter, Kosek - Červ, Vít, Kubáň (71. Brojo) – Zeronik (64. Schneider) , Vlasák (71. Bývalec), Hošek (53. Kubiš)

Bohemians 1905
2:0
Slavia
4., sobota 2.9.2017, 13:15

Vršovické derby mladších dorostenců se neslo v podobném duchu, hosté dobře bránili a přecházeli do rychlých protiútoků. V prvním poločase neproměnil největší šanci Michal Kubáň. Střely Adama Vlasáka, Jakuba Zeronika a další pokus Michala Kubáně skončil na brankáři Bohemians.

Vedení se ujala Slavia v 50. minutě, Alexandr Bárta přešel na pravé straně přes několik obránců, přesným pasem našel Jakuba Zeronika, který si poradil s brankářem – 1:0! Druhá trefa přišla po akci na levé straně, dvojice Jakub Zeronik a Daniel Kosek svou akcí přinesla uklidňující druhou trefu z kopačky Daniela Koska.