Markovič - Bárta, Vincour, Vlček, Kosek - Červ (46. Žambůrek), Eichler (66. Walter), Vít - Zeronik (50. Kubiš), Vlasák (50. Krobot), Kubáň

0:3
Teplice
Slavia
1., úterý 15.8.2017, 13:15

Tým U17 v celém průběhu utkání neproměnil spoustu brankových příležitostí. Do vedení šla Slavia v 27. minutě Adam Vlasák pronikl do pokutového území a střelou na bližší tyč otevřel skóre.

Další branky přidali červenobílý v druhém poločase. První z nich přišel po přesném centru Alexandra Bárty na Ladislava Krobota, který umístěným zakončením zvýšil na 2:0. O minutu později přidal Ladislav Krobot svoji druhou trefu, na levé straně prošel obranou a jeho tečovaný centr skončil za zády brankáře.

Mladší dorost U17 je po dvou zápasech stoprocentní se ziskem šesti bodů.