Detaily utkání

Sestava Slavia

Přibyl - Ielitro, Drozda, Straka, Kotěra - Havránek, Škarda (46. Petrák), Mich. Douděra - Bielesz, Azilinon (46. D. Bílek), J. Pek

Poločas

0:0

Statistiky

Branky: 50. J. Pek, 81. D. Bílek - 48. Kafka

Slavia
Kladno
2:1
Slavia
Kladno
21.kolo, neděle 19.3.2017, 12:30


Vítězné utkání hodnotil trenér Michal Petrouš:
„V prvním poločase se nám nedařila ofenzivní činnost, kdy jsme při zakládání útočné fáze byli hodně nepřesní a scházeli nám sprintové náběhy za obranu. Soupeř nastoupil s taktikou na rychlé brejky, kdy bránil od vlastní poloviny v deseti hráčích a čekal na naše zaváhání. Několik rychlých protiútoků si vytvořil, ale naše obrana stačila zareagovat. V jedné situaci nás podržel brankář Přibyl.

Ve druhém poločase nastalo zlepšení, naše hra začala být přímočařejší, zlepšila se kombinace a začali jsme se dostávat více do zakončení. I přestože se soupeř dostal do vedení, tak mužstvo opět správně zareagovalo a dokázalo výsledek otočit na svojí stranu.

Opět naší hru ve druhém poločasu pozitivně ovlivnili oba střídající hráči, jak Adam Petrák, který na sebe vzal zodpovědnost při zakládání útočné fáze, tak David Bílek, který svými náběhy za obranu dělal soupeři velké problémy a nakonec vstřelil vítěznou branku, když doklepával balon do prázdné branky po vynikající kombinaci na jeden dotek."
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz