Zápas Slavia - Kladno

2:1
(0:0)
21. kolo, ne 19.3.2017, UMT Eden
21. kolo, ne 19.3.2017, UMT Eden
Slavia - Kladno
Vítězné utkání hodnotil trenér Michal Petrouš:
„V prvním poločase se nám nedařila ofenzivní činnost, kdy jsme při zakládání útočné fáze byli hodně nepřesní a scházeli nám sprintové náběhy za obranu. Soupeř nastoupil s taktikou na rychlé brejky, kdy bránil od vlastní poloviny v deseti hráčích a čekal na naše zaváhání. Několik rychlých protiútoků si vytvořil, ale naše obrana stačila zareagovat. V jedné situaci nás podržel brankář Přibyl.

Ve druhém poločase nastalo zlepšení, naše hra začala být přímočařejší, zlepšila se kombinace a začali jsme se dostávat více do zakončení. I přestože se soupeř dostal do vedení, tak mužstvo opět správně zareagovalo a dokázalo výsledek otočit na svojí stranu.

Opět naší hru ve druhém poločasu pozitivně ovlivnili oba střídající hráči, jak Adam Petrák, který na sebe vzal zodpovědnost při zakládání útočné fáze, tak David Bílek, který svými náběhy za obranu dělal soupeři velké problémy a nakonec vstřelil vítěznou branku, když doklepával balon do prázdné branky po vynikající kombinaci na jeden dotek."
2:1

Sestavy

Slavia

Přibyl - Ielitro, Drozda, Straka, Kotěra - Havránek, Škarda (46. Petrák), Mich. Douděra - Bielesz, Azilinon (46. D. Bílek), J. Pek

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 50. J. Pek, 81. D. Bílek - 48. Kafka

Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Odbor přátel zakoupil mládeži televizi pro analýzu zápasů

10.5.2018
Po zakoupení vybavení do společenské místnosti internátu věnoval Odbor přátel mládežnické akademii televizi, která bude sloužit trenérům a vedení akademie k rozboru zápasů.

Výsledky mládeže: U16 vítězem své soutěže!

9.5.2018
Po týmu U14 si ve své soutěži zajistil prvenství také celek U16, který o víkendu porazil Příbram vysoko 8:0. Další výhry mají na svém kontě starší žáci U15 a U14, kteří porazili Mladou Boleslav.

Další články