Zápas Ústí n. L. - Slavia

0:5
(0:3)
10., so 15.10.2016, Areál Klíše
10., so 15.10.2016, Areál Klíše
Ústí n. L. - Slavia
Hodnocení trenéra Michala Petrouše:
„Utkání, ve kterém jsme herně soupeře po celý zápas přehrávali, vytvářeli si velké množství brankových příležitostí a pětkrát skórovali. Naší aktivní hrou, velmi dobrým pohybem a kvalitním držením míče nás soupeř v defenzivní činnosti takřka neprověřil. Při některých dalších situacích při zakončení nám chyběl větší důraz a klid. I přestože soupeř nastoupil s devíti hráči ročníku 98, tak si naši hráči velmi dobře vedli v osobních soubojích."
0:5

Sestavy

Slavia

Radimský – Schneider (46. Bílek), Husenský, Straka, Kotěra - Stehno, Cejnar (70. Krištof), Havránek (46. Douděra) - Bielesz, Suk, Hönig (54. Michovský)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 2x Hönig, Bielesz, Stehno, Suk

Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Odbor přátel zakoupil mládeži televizi pro analýzu zápasů

10.5.2018
Po zakoupení vybavení do společenské místnosti internátu věnoval Odbor přátel mládežnické akademii televizi, která bude sloužit trenérům a vedení akademie k rozboru zápasů.

Výsledky mládeže: U16 vítězem své soutěže!

9.5.2018
Po týmu U14 si ve své soutěži zajistil prvenství také celek U16, který o víkendu porazil Příbram vysoko 8:0. Další výhry mají na svém kontě starší žáci U15 a U14, kteří porazili Mladou Boleslav.

Další články