Detaily utkání

Sestava Slavia

Toman – Straka, Kotěra, Schneider, Stehno (76. Douděra), Husenský, Bielesz (64. Havránek), Stříbrský (32. Suk), Hönig, Havrda, Cejnar

Poločas

0:1

Statistiky

Branky: 2x Suk, Havrda

Sokolov
Slavia
1:3
Sokolov
Slavia
8., neděle 2.10.2016, 16:30


Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:
„Utkání s velmi dobrým soupeřem, který hrál s velkým nasazením a velmi agresivně. I přesto jsme si vytvořili herní převahu, kterou jsme nedokázali v několika šancích zužitkovat ke vstřelení branek.

Druhý poločas se vyvíjel obdobně a naše převaha se ještě stupňovala. O vedoucí branku se postarali střídající hráči, když si za obranu na kolmou přihrávku naběhl Bielesz. Jeho přízemní centr na přední tyči dobře pustil Hönig, který svým pohybem strhl soupeře a Suk nekompromisně vstřelil vedoucí branku, která se ukázala jako vítězná.

Poté jsme bohužel soupeři nedokázali z obrovského tlaku vstřelit druhou branku a soupeř se po naší nekoncentrovanosti v závěru utkání dostal do dvou šancí, ve kterých nás podržel brankář Radimský.

Hráči se musí naučit lépe zvládat závěry utkání, kdy mají jasně zápas ve své moci. Mohou přidat další branky a v defenzivní činnosti se musí chovat daleko zodpovědněji.“
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz