Zápas Sokolov - Slavia

1:3
(0:1)
8., ne 2.10.2016, Sokolov
8., ne 2.10.2016, Sokolov
Sokolov - Slavia
Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:
„Utkání s velmi dobrým soupeřem, který hrál s velkým nasazením a velmi agresivně. I přesto jsme si vytvořili herní převahu, kterou jsme nedokázali v několika šancích zužitkovat ke vstřelení branek.

Druhý poločas se vyvíjel obdobně a naše převaha se ještě stupňovala. O vedoucí branku se postarali střídající hráči, když si za obranu na kolmou přihrávku naběhl Bielesz. Jeho přízemní centr na přední tyči dobře pustil Hönig, který svým pohybem strhl soupeře a Suk nekompromisně vstřelil vedoucí branku, která se ukázala jako vítězná.

Poté jsme bohužel soupeři nedokázali z obrovského tlaku vstřelit druhou branku a soupeř se po naší nekoncentrovanosti v závěru utkání dostal do dvou šancí, ve kterých nás podržel brankář Radimský.

Hráči se musí naučit lépe zvládat závěry utkání, kdy mají jasně zápas ve své moci. Mohou přidat další branky a v defenzivní činnosti se musí chovat daleko zodpovědněji.“
1:3

Sestavy

Slavia

Toman – Straka, Kotěra, Schneider, Stehno (76. Douděra), Husenský, Bielesz (64. Havránek), Stříbrský (32. Suk), Hönig, Havrda, Cejnar

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 2x Suk, Havrda

Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Odbor přátel zakoupil mládeži televizi pro analýzu zápasů

10.5.2018
Po zakoupení vybavení do společenské místnosti internátu věnoval Odbor přátel mládežnické akademii televizi, která bude sloužit trenérům a vedení akademie k rozboru zápasů.

Výsledky mládeže: U16 vítězem své soutěže!

9.5.2018
Po týmu U14 si ve své soutěži zajistil prvenství také celek U16, který o víkendu porazil Příbram vysoko 8:0. Další výhry mají na svém kontě starší žáci U15 a U14, kteří porazili Mladou Boleslav.

Další články