Zápas Olympia Hr. Králové - Slavia

2:1pen
(1:0)
2., ne 21.8.2016, Slavia HK, Orlická kotlina
2., ne 21.8.2016, Slavia HK, Orlická kotlina
Olympia Hr. Králové - Slavia
Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš
"Do utkání jsme nevstoupili podle našich představ a prvních 25 minut jsme se vůbec nedostali k naší hře .Hráli jsme pohodlně jak v ofenzivě, tak v defenzivě.Výsledkem bylo, že jsme se prakticky nedostali k zakončení a soupeř byl naopak nebezpečný, kdy potrestal jednu z chyb v naší defenzivě po špatném taktickém postavení naší obrané čtveřici. I v záložní řadě jsme pozdě dostupovali soupeře a ten měl dost času na přechod do útoku. Až v druhé polovině prvního poločasu jsme se začali pomalu dostávat k naší hře a přišli i šance na vyrovnaní,které zůstali nevyužity. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení na 4-3-3, kdy jsme se chtěli prosazovat více z křídelních prostorů a to se nám poměrně dobře dařilo. Zejména příchodem Marka Stříbrského, který svou rychlostí a náběhy za obranu soupeře na pravé straně soupeři velké problémy. Bohužel nebyl tak efektivní při finálních přihrávkách. A tak přišla akce z naší levé strany, kdy se dostal do náběhu David Bílek ,kdy od brankové čáry našel zpětnou přihrávkou Ondřeje Sodomu,který zachoval klid a usměrnil míč k pravé tyči a vyrovnal na 1:1. Soupeř byl pod neustálým tlakem a k naší brance se dostával jen ojediněle. Několik hráčů soupeře dohrávalo utkání v křečích, kdy docházelo k častému zdržování . V samotném závěru se ocitl ve vyložené šanci O.Pek ,ale bohužel z malého vápna po zpětné přihrávce branku těsně přestřelil. O vítězi tak rozhodly pokutové kopy, ve kterých byl soupeř šťastnější a vyhrál 5:4. Utkání bylo velmi přínosné hlavně v agresivitě soupeře, který mnohdy hrál až za hranicí,ale na tento způsob hry si hráči musí postupně zvykat a umět se co nejdříve přizpůsobit."
2:1pen

Sestavy

Slavia

Pakeš - Pek, Schneider, Straka, Bílek - Havránek (46. Stříbrský), Bielesz (50. Douděra), Stehno (71. Stojka), A. Lauricella - Suk (46. Sodoma), Hönig

Detaily utkání

Statistiky
Branky: Sodoma

Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Odbor přátel zakoupil mládeži televizi pro analýzu zápasů

10.5.2018
Po zakoupení vybavení do společenské místnosti internátu věnoval Odbor přátel mládežnické akademii televizi, která bude sloužit trenérům a vedení akademie k rozboru zápasů.

Výsledky mládeže: U16 vítězem své soutěže!

9.5.2018
Po týmu U14 si ve své soutěži zajistil prvenství také celek U16, který o víkendu porazil Příbram vysoko 8:0. Další výhry mají na svém kontě starší žáci U15 a U14, kteří porazili Mladou Boleslav.

Další články