Detaily utkání

Sestava Slavia

Stanić - Stropek, Žežulka, Mareš, Pardubský - Bucha (90. Vyskočil), Beňo (80. Telnar), A. Lauricella (67. Pek) - Havrda (46. Stropek), M. Lauricella (62. Novák), Krejdl

Sestava Zlín

Šiška – Košák, Kolář, Sklenář (62. Červenka), Zahradník (75. Pavlík), Nečas, Venený (C), Hellebrand, F. Novák (66. Maršálek), Matyáš, Slaměna (87. Tureček)

Poločas

1:0

Statistiky

Branky: 44. Bucha, 90. Vejvar

Slavia
Zlín
2:0
Slavia
Zlín
13., sobota 5.11.2016, 14:00


Předposlední domácí zápas Slavie v podzimní části dorostenecké ligy začal vlažně a příliš velkých šancí nenabídl. V dobré pozici se ocitl Antonio Lauricella, ale svojí střelu levou nohou z velkého vápna poslal těsně nad. Slavia šla do vedení klasickým gólem do šatny, Vojtěch Mareš dobře vyvezl míč až k soupeřově vápnu, následně svou zpětnou přihrávkou našel Pavla Buchu, který přesnou ranou z první nedal brankáři Šiškovi šanci.

Ani druhý poločas příliš zajímavých situací před oběma brankami nenabídl. Hosté se v závěru utkání dostali do mírného tlaku, ovšem ani z něho nepřišla žádná velká šance. Definitivní razítko na výhru Slavie dal v poslední minutě Jan Vejvar, jehož dlouhým výkopem našel brankář Marin Stanić, náš útočník následně přehodil vyběhnutého brankáře Zlína.

Dorostenci tak aspoň částečně odčinili zaváhání z předchozího kola a porazili Zlín 2:0. O následujícím víkendu má tým U19 volno, neboť Česká reprezentace U19 odlétá na soustředění do Španělska, se kterou odlétají také hráči Pavel Bucha, Alex Král, Daniel Krejdl a Daniel Souček.

Zápas hodnotil trenér Anton Mišovec:
V utkání jsme si vytvořili několik gólových šancí, proměnili jsme dvě v závěru poločasu a na konci utkání. Soupeře jsme do vážnější šance nepustili, zlepšili jsme defenzivní fáze hry . Ve 45. minutě po vyvezení míče Vojtěchem Marešem, narážečce s Marcem Lauricellou, našel náš stoper přesně Pavla Buchu, a ten střelou z první otevřel skóre zápasu. V 90. minutě po výkopu Marina Staniće, přehodil Jan Vejvar lobem vybíhajícího brankáře a potvrdil naše vítězství. Pochvalu zaslouží celý tým za herně a takticky zvládnutý zápas."
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz