Přibyl (46. Pakeš)- Stojka, Schneider (46. Cejnar), Straka, Bílek - Douděra, Stehno (46. Bielesz), Havránek - Kovařík (46. Kotěra), Sodoma (46. Suk), Stříbrský

4:0
Slavia
přát., sobota 30.7.2016, 10:00

Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:
"Vyšel nám vstup do utkání, kdy jsme se dostali do dvoubrankového vedení, což ovlivnilo průběh celého utkání, kdy si hráči začali hru komplikovat zbytečným držením míče a hraním na velký počet doteků. K tomu se přidalo i nespočet nevynucených chyb, kdy hráče zrazovala individuální technika v podobě velkého množství zkažených přihrávek. I přesto jsme ještě do poločasu navýšili skóre na 3:0. Nutno podotknout, že dvě branky padli po pěkných přímočarých křídelních akcích po naší levé straně.
Druhý poločas se vyvíjel podobně jako první, kdy jsme navíc soupeři nechávali hodně prostoru a i ten se dostal do několika nebezpečných situací. V samotném závěru se nám podařila opět akce po naší levé straně, kdy za podpory krajního obránce jako tomu bylo v prvním poločase jsme vstřelili čtvrtou branku."