Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Baník Most | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Baník Most"

14. kolo, 29. 10. 2016
SK Slavia Praha - FK Baník Most
Branky: <b>Branky:</b> Behenský, Snětivý, Šimoník, Veliký
Zápas hodnotil trenér Jan Bauer:
„První poločas se těžiště hry odehrávalo na polovině soupeře, který organizovaně bránil v hlubším bloku. Dvakrát jsme se brankově prosadili a měli několik standardních situací. Chybovali jsme několikrát při zakládání a vedení útoku kolem polovině hřiště, kdy jsme nevynucenými chybami, dávali soupeři možnost se dostat do hry. Začátek druhého poločasu se vyvíjel podobně jako poločas první, ale po jedné výše zmiňované chybě při rozehrávce jsme obdrželi branku. Soupeř byl od té doby daleko agresivnější, odhodlanější a snažil se o rychlé kontry. Poté jsme se nějakou dobu srovnávali se změnou herního pojetí, než si to kluci uvědomili a vrátili se zpátky do hry. Po dvou povedených akcích v rozmezí sedmi minut jsme znova dvakrát skórovali.“