Report ze zápasu SK Dynamo České Budějovice vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Dynamo České Budějovice vs. SK Slavia Praha"

1:3
8. kolo, 24. 9. 2016
SK Dynamo České Budějovice - SK Slavia Praha
Branky: <b>Branky:</b> Višinský, Prebsl, Váňa
Hodnocení trenéra Jana Bauera:
„Soupeř i my jsme se snažili hrát kombinačně. Budějovicím se dařila hra po naší levé straně, kde uměli dobře a rychle měnit těžiště hry zleva doprava. Ale vše končilo buď autovým vhazováním, nebo rohovým kopem. První naše branka padla po vypracovaných kombinačních a podobných bylo i více, ale nezužitkovali jsme je. Druhá branka padla opět po nádherné akci a po následném rohovém kopu jsme se prosadili. Do druhého poločasu za stavu 0:2 jsme prostřídali všech 7 hráčů včetně brankáře. I v této fázi hry jsme více méně kontrolovali hru i držení míče bylo na naší straně. Přidali jsme jednu branku po individuálním úniku křídla. Další branku jsme vsítili po krásném přenesení hry a následnou kombinací a zakončením, a následná dorážka nám nebyla uznána pro ofsajd. Od té doby se soupeř zatáhl do hlubšího bloku a hru jsme kontrolovali, ale už jsme se méně dostávali do útočné třetiny a zakončení.“