Diskusní fórum

Vyzýváme fanoušky, aby diskutovali slušnou formou. Vulgarity, urážlivé výroky, rasismus, neplacená reklama, spamy a podvodné tipy na zaručené výsledky nemají na diskusním fóru místo a budou mazány. V případě, že bude registrovaný uživatel porušovat tato pravidla, vystavuje se riziku zablokování svého uživatelského účtu.
Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Wulfstan" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Jo a ten antitvrdíkovskej transparent... jestli ho držel na jednom konci chlap v plzeňským dresu a kšiltovkou RB Leipzig a na druhým mamlas s cukrovou vatou v hubě a inzulínovou injekcí v ruce, nebo to byl kdokoliv jinej, chtěl bych těm lidem vzkázat, že jsou to absolutní čoráci, kteří mají v lebkách nasráno.
Bohužel tvrdé jádro není občas jen tvrdé, ale nezřídkakdy i natvrdlé :(
20.5.2018, 10:39
naprostý souhlas!
20.5.2018, 09:59
Tesat do kamene!
Vyhráli jsme pohár, budeme pravděpodobně druzí v lize. Víc jsme asi po tom promrh(d)aným podzimu nemohli chtít. Navíc rumunská zrůda bude asi bez medaile, takže z tohoto pohledu celkem spokojenost. Teď hlavně aby se to co nejrychleji vyřešilo s tím číňanem a pak doufám, že v létě budou mít Nezmar a Trpiš poněkud šťastnější ruku při výběru posil. A i kdyby to dopadlo špatně a Slavia byla bez peněz, je to stejně jenom dočasně, protože by se určitě někdo našel, kdo by jí zas vytáhl. Smrt spartě! OLÉÉÉÉ!
Smajlík Smajlík Smajlík ..."pravděpodobně druzí???" Jestli se nepletu tak s Jabloncem máme horší bilanci a že uděláme nějakej bod v Teplicích pochybuji....a pokud jo, tak naší hrou to určitě nebude, pokud se to povede Smajlík A Velkej Čáp si to už vohlídá, aby oni poslední mač vyhráli. Jestliže jsme celou sezonu chtěli alespoň vrabce v hrsti ( a trenéry jsme na to měli ideální), tak je nanejvýš pravděpodobné, že nám i ten vrabec "uletí"!!! A to budu setsakramentsky na*ranej, páč nebýt přizdi*ráčství trenérů, tak máme titul! Totální Jindra VEN! (s tím kádrem co máme, by titul zvládli i Poustka, Petrouš, Franz i Plukovník)
Tak ty seš pěkně zkvašenej syreček.
Jsem... a po fčerejšku ještě pěkně smrdím Smajlík Ale... prostě to tak vychází Smajlík
To už má člověk v sobě. Já vidím poloplnou sklenici a mám radost, že mám co pít a ty poloprázdnou a zoufáš, že budeš mít žízeň. Ty vidíš mříže v okně, já tu nádhernou přírodu za nimi. Smajlík
Tvé úvahy jsou prázdné, jako ústa staré indiánské ženy Smajlík Já jsem naplněn optimismem vrchovatě, ale to co se děje na trenérské lavičce Slavie za poslední roky (v jakékoliv situaci klubu) není rozhodně rozumná "politika", a netřeba na sebe cenit chrup, jen proto, že má ten, či onen jiný názor na věc... pokud tedy jen neprudí... že?
Opět to samé, ty vidíš v mých úvahách prázdno, protože máš prázdné oči. Já mám oči plné barev a hudby a tak vidím víc. Smajlík
PéPes: Važím si diskutérů, kteří necení chrup. Smajlík
20.5.2018, 09:44
Podpis a razítko. Nenapsal bych to lépe.
Kvák! Smajlík Smajlík
20.5.2018, 10:03
tak KváK Smajlík
V tomhle s tebou souhlasím, od úplného začátku co se potichu naznačovalo že čínský majitel může mít problémy si tak pro sebe říkám, že i kdyby to tady číňan úplně posjal a musel z evropy vycouvat, tak furt na tom budem líp než před řebíčkem. Co by se tak asi mohlo stát, že odejdou hráči, t přežijem, stadión si snad nerozeberou a neodvezou (i když číňani možná jo)
Tak. Smajlík
PKamaryt | Praha
20.5.2018, 08:43
Ty situace se nedají srovnávat s obdobím před dvěma respektive sedmi lety. Teď by se kupec našel, možná ne tak rozhazovačnej, ale solidní bezesporu. A jsem strašně rád, že Šádek řekl to, co řekl. Tohle se mu vrátí jak bumerang.
Přesně tak, nemám obavy a navíc jsem už tak nějak přivykl. Smajlík
20.5.2018, 09:11
Ten tlak na Plzeň byl ohromnej, celý jaro. Včera tam byla euforie, emoce, uvolnění. Takže naprosto v pořádku.
PKamaryt | Praha
20.5.2018, 09:12
Ty jsi opravdu těžkej dement, to se nevidí.
Tywole. To je sabotáž, či co? Smajlík
19.5.2018, 16:33
no, skoro bych rek ze jo
Ten Souček je fakt nemehlo.
takže vypínám... Smajlík
a je to v pýči
Tak já vám teda odhalím pravdu. Za vším stojí Kellner, kterej s pomocí Jardy pumpne šikmoočku o miliardy, které následně, jako veliký slávista a veliký frajer, vrazí do Slavie.
To by vůbec nebylo od věci!!! Slavia je rozjetá, tak by se někdo takový na scéně mohl objevit. Fakt mě to celé hrozně se.re. Proč se na Slavii musí stále lepit smůla na paty. To je vždy pět minut slávy a pak roky sra.ček.
19.5.2018, 12:35
ppfka je v rozletu. ale s kretinskym jsou kamosi, neb kreta doma obhospodaruje kelnerovu cerenku, aby byla fit na parkur. takze moc neverim, ze by se PK angazoval, ale bylo byto jiste super, mit takoveho ownera
Jo a věděli jste, že má Tvrdík twitter a občas tam něco píše? Smajlík
19.5.2018, 12:25
Já se v tech moderních technologiích a sociálních sítích moc nevyznám. Co je to ten Tvrdík?
Tomuelova noční můra.
19.5.2018, 12:24
A co vim a pamatuju, tak dokonce tam i tebe vyzýval, at si ho udelas taky
Já jsem se při zřizování facebookového účtu zařekl, že do dalších sociálních médií (říká se tomu tak, doufám) už nejdu.
19.5.2018, 12:27
To te ani Jarda nepřesvědčil?
19.5.2018, 12:25
Prasák.
19.5.2018, 12:28
Prasak mozna ale taky velky Slavista Smajlík
19.5.2018, 12:38
Většina velkých slávistů...
Radši nic Smajlík
No ale mlčení Jarouškova twitteru mě přeci jen trošku znervózňuje.
18.5.2018, 21:09
to znamena pouze to, ze asi nic nevi ani jarda, kdyby neco vedel, tak to urcite rekne Smajlík
No jo, to jo, ale právě to, že nic neví, je divný. Smajlík
18.5.2018, 21:16
jestli to nebude tim, ze o vsem rozhoduje ten borec s prehazovackou a ted se mu to nechce resit. v pondeli prijde do kanclu, posle castku do CR a napise na JT, jestli ho chteji nas.rat, tak at v tech pic.ovinach pokracujou. jak to asi dopadne? Smajlík
Jsem rád, že hysterčení opadlo a dnes se tu již vyskytují rozvážné a střízlivé příspěvky. Smajlík
Proč zas toho trolla krmíte?
Prostě a jednoduše J&T si buduje silnou pozici v jednání s CITIC. Jinými slovy - ukazuje ramena, svaly, pindíka. Jsem klidný. Smajlík
17.5.2018, 22:23
na gumu dobry a realny pohled
Mně je jedno na co koukáš. I jak. Smajlík
17.5.2018, 22:29
ja myslim ze by se mohl sjednat smir. seres mne, ale mas dobry nahledy
Ale tak já nemám pocit, že bychom spolu válčili... ale sjednat mír klidně můžem, já stejně nejraději rejpu do pipíska, s tebou moc sranda není. Smajlík
17.5.2018, 22:39
tvl ty ses ale pripad Smajlík


  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.